Vestuvinės suknelės: viskas, ką svarbu žinoti apie jų stilius

Artėjant vestuvėms vienu svarbiausių klausimų tampa vestuvinės suknelės pasirinkimas. Kaip surasti tą vienintelę svajonių suknelę? Tai – klausimas, į kurį atsakymo ieško kiekviena nuotaka. Belieka tik pridurti, kad ieškant tobuliausio apdaro šiai šventei, svarbu įvertinti ne tik savo norus, bet ir prisiminti, kad vestuvinės suknelės yra tam tikrų stilių. Vieno ar kito stiliaus suknelė puikiai gali tikti tik tam tikrą figūros tipą turinčiai nuotakai. Be to, egzistuoja ir daug papildomos informacijos, kurią svarbu žinoti apie šiuos apdarus. Taigi, nepraleiskite puikios progos susipažinti su vestuvinių suknelių stiliais.

Žuvytės formos suknelės

Intriguojančiai skambančio stiliaus vestuvinės suknelės 2018 yra idealus pasirinkimas visoms nuotakoms, kurios nori pabrėžti kūno linijas. Šio stiliaus suknelės priglunda prie kūno – nuo krūtinės iki kelių,  o apdaro pabaiga – pūstas sijonas. Belieka tik pridurti, kad toks pasirinkimas puikiai tinka visoms, kurioms nori sukurti ypač gundantį įvaizdį. Vis dėlto, svarbu paminėti, kad tokios suknelės idealiausiai tinka aukštaūgėms dailiosios lyties atstovėms.

Graikiškas stilius

Daugeliui Graikija asocijuojasi su romantika, paslaptingumu ir tuo pat metu – didingumu. Būtent tai ir yra viskas, ko reikia, vestuvių šventei. Taigi, nieko keista, kad graikiškos stiliaus vestuvinės suknelės tampa vis populiaresnėmis. Jos turi paaukštintą liemenį ir ilgą sijoną.

A formos suknelės

Dar vienas vestuvinių suknelių stilius yra A formos apdarai. Tokio stiliaus šventinis rūbas puikiai tiks visoms nuotakoms, kurios pageidauja atrodyti subtiliai, elegantiškai, prabangiai. Beje, vilkėdamos tokio stiliaus suknelę, žemo ūgio nuotakos atrodys šiek tiek aukštesnės.

Tiesiai krentančios

Pats metas įvardinti ir dar vieną vestuvinių suknelių stilių, tai – tiesai krentančios. Šio stiliaus suknelės puikiai priglunda prie kūno, atskleisdamos figūros ypatumus. Be to, parinkus keletą papildomų sprendimų, galima atrodyti ypač originaliai bei romantiškai.

Taigi, akivaizdu, kad ieškant savo svajonių suknelės, pravartu įvertinti ne tik savo pageidavimus, bet ir atkreipti dėmesį į suknelės stilius. Būtent jis tampa puikiu orientyru, leisiančiu suprasti, ar jums tiks  šis šventinis apdaras. Graikiško stiliaus, tiesiai krentanti, o gal A formos suknelė? Spręsti lieka jums…