Vertybės, kurias puoselėja UAB Nordgain

UAB NordgainKas yra UAB Nordgain? Tai buhalterinių paslaugų įmonė, veikianti ne tik Vilniuje, bet ir Londone. Pabrėžiamas efektyvus verslo valdymas ir paslaugų kokybė. Vertybės, kurias UAB Nordgain puoselėja, yra produktyvios veiklos pamatas.

Koks visų svarbiausias tikslas, apimantis kitas vertybes ir apskritai visą veiklą? Padėti klientams siekti teigiamų veiklos pokyčių. Atkreiptinas dėmesys, kad tie pokyčiai turėtų būti ne trumpalaikiai, o tęstiniai. Juk vieną kartą išvalius biurą jis nebus tvarkingas visus metus. Tokia analogija taikytina ir kalbant apie kitus darbus, ne tik apie biuro valymą. Štai buhalterija – sfera, kur labai svarbus nuolatinis tikslus tvarkymas. Sutartys, atlyginimų skaičiavimai, pelnas, išlaidos – visa tai yra tęstiniai procesai.

Net jeigu atrodo, kad, pavyzdžiui, vykdant individualią veiklą pakanka kartą per metus greitai užpildyti deklaraciją, iš tiesų taip nėra. Reikia pildyti pajamų ir išlaidų žurnalą, turėti išrašytas sąskaitas. Nes kaip kitaip žinosi, kokia mokesčių suma susikaupusi? Nepriklausomai nuo to, ar vykdote ką tik paminėtą individualią veiklą, ar vadovaujate įmonei ir pusšimčiui darbuotojų, abiem atvejais UAB Nordgain gali padėti ir buhalteriją paversti ne tik tikslia, bet ir itin produktyvia.

Jei atrodo, kad veikla tarsi stagnuojanti, jei procesai nevyksta taip, kaip turėtų, galbūt priežastis susijusi su neefektyviai tvarkomais finansais? Galbūt kamuoja šūsnys dokumentų? UAB Nordgain – atsakymas į šiuos klausimus ir tvirta pagalbos ranka.

Išskirtos keturios buhalterinių paslaugų įmonės vertybės – dinamiškumas, orientavimasis į klientus, inovacijos, veiksmingas tikslų siekimas. Kiekvieną iš jų netgi galėtume rašyti didžiąja raide – tai išties reikšmingi punktai.

Dinamiškumas

Spartus, energingas darbas. Lankstumas. Tai aktualu abiem šalims – ir paslaugos teikėjui, ir klientui. O ir rinka dinamiška, tad tokios turi būti ir paslaugos.

Orientavimasis į klientus

Stengimasis kiek galima padėti. Rūpinimasis ne tik savo interesais. Tai susiję ir su darnaus vystymosi sąvoka, kurią galima apibūdinti kaip globalią.

Inovacijos

Geriausių sprendimų paieška. Ne tik tradicijų puoselėjimas, bet ir modernios apskaitos sistemos. Modernumas efektyvumui – šitaip galima pasakyti.

Veiksmingas tikslų siekimas

UAB Nordgain kuria vertę savo klientams. Tikslų siekiama ne kaip nors atsainiai, o veiksmingai. Tai įrodo ir prieš tai aptarti teiginiai.

Pasidomėjus vertybėmis taip pat neprošal apžvelgti situacijas, kuriose svarbus proveržis. Buhalterinių paslaugų įmonė jas nurodo tris.

  1. Plečiantis verslui daugėja darbų, piniginiai ir informacijos srautai sunkiau suvaldomi, ką ir kalbėti apie mokestinių reikalavimų skirtumus.
  2. Siekiant sėkmės negalima pernelyg apkrauti komandos. Nieko gero nepasiekiama didinant darbo krūvį iki begalybės. Tad kyla klausimas, kaip konkuruoti rinkoje.
  3. Naujos idėjos, kokybės gerinimas, veiklos plėtra… Skamba puikiai, bet tiek daug administracinių darbų…

Visais šiais atvejais yra efektyvus sprendimas! UAB Nordgain išsprendžia klausimus ir prisideda prie sėkmės. O šiam tikslui nepamirštamos ir įmonės vertybės.

 

Parašykite komentarą