Vartojimo paskolų teikimas šeimos buities poreikiams

vartojimo paskolosFinansiniai rūpesčiai gali sukelti daug sunkumų, ypač tuomet, jei jums reikalinga skubi pagalba, o turimų santaupų nepakanka. Pvz., jei prireikia skubių buitinės technikos remonto darbų, jei planuojate atnaujinti namus, gavote itin palankų pasiūlymą atostogoms ar pan. Šiuo atveju vartojimo paskolų teikimas sumažins jūsų rūpesčių bagažą ir leis patogiomis sąlygomis tęsti suplanuotus darbus. Tiesa, kad išvengtumėte galimų finansinių rūpesčių, visų pirma racionaliai įvertinkite savo galimybes skolintis ir rinkitės patikimą, rinkoje palankiai vertinamą paskolos teikėją.

Ar jums iš tiesų reikia skolintis?

Finansininkai teigia, kad skolinantis daugiausiai sunkumų kelia ne paskolos dydis ar kredito teikėjo keliamos sąlygos, o neracionalus gyventojų elgesys. Prieš skolindamiesi turite gerai pagalvoti, ar jums iš tiesų reikalinga paskola (nepamirškite, kad pinigus išleisite greitai ir lengvai, o grąžinti turėsite didesnę sumą, nei skolinotės), be to, turite būti tikri, kad pinigų grąžinimas nekeis jūsų kasdienybės, t. y. nenukentės jūsų buitis ir laisvalaikis. Jei nesate tikri dėl savo finansinės situacijos, pvz., neturite pastovaus darbo, paskolos reikėtų vengti.

Kas svarbu nusprendus skolintis?

Įvertinę savo galimybę skolintis, rinkitės patikimą kredito teikėją. Paskolas teikia komerciniai bankai ir unijos, siekiančios realizuoti individualius klientų lūkesčius. Vis dėlto, skirtingos įstaigos numato skirtingas skolinimosi sąlygas, todėl verta pasidomėti bent kelių įmonių pasiūlymais, atsižvelgti į mokėjimo sąlygas ir pinigų grąžinimo terminus. Šiuo atveju verta atsižvelgti ir į konkrečios bendrovės patirtį, stabilumą ir populiarumą rinkoje. Siūlome bendrauti su bendrove, kuri turi platų klientų ratą ir gali pasigirti teigiamais atsiliepimais. Žinoma, internetinėje erdvėje esantys komentarai gali būti klaidinantys, publikuojami vien dėl konkurencijos ar noro dominuoti rinkoje, tačiau susidaryti bendrą vaizdą jie tikrai padės.

Kodėl verta rinktis Šeimos kredito unijos paskolą?

Lietuvių itin palankiai vertinama Šeimos kredito unija siūlo lanksčias ir patogias vartojimo paskolas šeimos ir individualių asmenų buičiai gerinti. Paprastai paskolos teikiamos būsto ar buitinės technikos remontui, didesnių investicijų reikalaujančių prekių, pvz., automobilio, įsigijimui, gydymo išlaidoms, atostogoms, studijoms ir kitų poreikių realizacijai. Priklausomai nuo konkrečios situacijos, unija siūlo paskolas iki 20 000 eurų. Paskolos gali būti suteikiamos iki 5 metų laikotarpiui, palūkanų norma – nuo 8 proc. Sprendimas dėl vartojimo paskolos išdavimo unijoje priimamas per 24 valandas. Be to, paskolos suteikimui nereikalingas nekilnojamojo turto įkeitimas, paskolą galima grąžinti anksčiau termino be papildomo mokesčio.

Parašykite komentarą