Tobulėkite efektyviai su UAB Verslo poligonas

UAB Verslo poligonasSąvoka „asmeninis tobulėjimas“ pastaraisiais metais labai paplito. Pirmiausia dėl to, kad žmonės nori save atrasti, realizuoti sugebėjimus ir apskritai išsiaiškinti, kas patinka ir kokia kryptimi būtų galima vystyti kokią nors veiklą. Visa ši tema susijusi ir su postmodernizmu, tarp kurio bruožų yra kaita. Vienas iš pavyzdžių – žmogus neprivalo visą gyvenimą būti tos pačios profesijos atstovu. Tačiau tobulėjimas ne visada efektyvus. Kaip situaciją optimizuoti? Atsakymus žino UAB Verslo poligonas.

UAB Verslo poligonas – tarptautinė mokymų kompanija. Lyderystė, efektyvus darbo įgūdžių formavimas – pora dalykų, siejamų būtent su Verslo poligonu. Skaitykite toliau ir atskleisime, kodėl tokie mokymai yra reikalingi.

Kiekvienas svajoja būti geriausias savo srityje, mėgautis įdomiu laisvalaikiu ir, aišku, džiaugtis darniais santykiais su aplinkiniais. Nemažai žmonių nusprendžia, kad laikas mokytis anglų kalbos, laikas parašyti keletą metų nematytam bendraklasiui, laikas pradėti taupyti ir t. t. Tačiau pažadai ir lieka pažadais. Todėl nenuostabu, kad ieškoma, kas motyvuotų, nukreiptų tinkama linkme. UAB Verslo poligonas reprezentuoja veiklos modelį, kur vietoj pasyvumo karaliauja tinkamas nusiteikimas veikti.

Pradėsiu nuo pirmadienio! Pradėsiu nuo antradienio! Pradėsiu nuo kito pirmadienio! Dar ne šiandien! Kitą dieną! Tai pasyvumas. O kaip jums tokios frazės: šiandien neblogai pasistūmėjau, išmokau dar daugiau naujų angliškų žodžių, perskaičiau dar vieną įdomią knygą? Šitaip gerokai smagiau, ar ne? UAB Verslo poligonas – tai pavyzdys, kad tobulėjimas be pasyvumo yra įmanomas.

Tačiau nereikėtų klaidingai interpretuoti. Pasyvumas, atidėliojimas neatrodo patraukliai, bet ir persistengimas dažniausiai numuša entuziazmą. Kaip suprasti? Sakykim, norite susitvarkyti namus ir tikitės tai padaryti per vieną dieną. Iškraustote sekciją svetainėje, tada pradedate tvarkyti spintą prieškambaryje, bet nebaigę prisimenate, kad labai sujaukta komoda miegamajame. Koks rezultatas? Baigiantis dienai visuose kambariuose išmėtyti įvairiausi daiktai, ir nežinia, kaip geriau juos vėl susidėti, kas nebereikalinga ir t. t. Rezultatas geresnis, jei darbas pradedamas mažais žingsneliais. Pavyzdžiui, paskiriama laiko miegamojo erdvei ir imamasi tvarkymo būtent šiame kambaryje. O jei lieka laiko ir noro, galima prieiti prie kito kambario.

Tai buitinis pavyzdys, tačiau jis nesunkiai pritaikomas įvairiose sferose. Tokiose kaip mokslas ar verslas. UAB Verslo poligonas nepasakys, kokia tvarka lentynoje susidėti knygas. Nepasakys, kaip pavadinti planuojamą sukurti įmonę. Neatskleis, net ir to, koks vardas labiausiai tiktų naujam augintiniui. Bet užtai gali nukreipti geriausia linkme – produktyvumo link. Kaip? Pasitelkiant patirtį ir efektyvius metodus. „Efektyvumas“ jau buvo minėtas pradžioje. Ir ne be reikalo – juk kiekvienas trokštame pasiekti tikslą būtent efektyviai.

UAB verslo poligonas įrodo, kad tobulėjimas – nebūtinai „nuo pirmadienio“ ar „kažkada vėliau“. Tai puiki žinia visiems. Būtų puiku išmokti užsienio kalbą? Mąstote, kaip dirbti produktyviau? Kiekvienas iš šių klausimų turi atsakymus, net jei daugybę kartų sakėte „nuo kitos savaitės“.

 

 

Parašykite komentarą