Terasų įrengimas atliktas, o kokias dekoracijas pasirinkti?

Norite rytus leisti gerdami nuosavoje terasoje? Tokiu atveju pirmiausia teks pasidarbuoti, o terasa bus įrengta, verta pagalvoti ir apie dekoravimo sprendimus – juk laiką leisti papuoštoje terasoje kur kas maloniau. Terasų įrengimas yra laiko, pastangų bei išlaidų reikalaujantis procesas, tą patį įgalima pasakyti ir apie dekoravimą. Tačiau dėmesį verta atkreipti dar ir į tai, jog terasą galite dekoruoti labai įvairiomis priemonėmis. Savaime suprantama, tokia įvairovė turi privalumų – kiekvienas gali pasirinkti, ką mėgsta, kas patinka, o galbūt dekoruoti šią erdvę ne tik tomis priemonėmis, kurios atrodo dekoratyviai, bet ir teikia praktinę naudą. Ką rinktis, lieka spręsti jums, o mes siūlome susipažinti su populiariausiais sprendimais.

Gėlės ir paveikslai

Bene pats populiariausias pasirinkimas yra gėlės ir  paveikslai. Belieka tik pridurti, kad ir vieni, ir kiti, gali būti labai įvairūs: gėlės – daugiametės, pasodintos į dekoratyvinius vazonus; ką tik nuskintos lauko gėlės; įprastų gyvų gėlių arba negyvų gėlių puokštės; paveikslai – aliejiniai, tapybos darbai, rekonstrukcijos, fototapetai, o galbūt netgi jūsų atžalų piešti paveikslėliai.

Žibintai, žvakidės bei žvakės

Dėmesį verta atkreipti į tai, jog ką tik išvardintos priemonės yra puikus pasirinkimas ne tik dėl estetinės, bet ir dėl praktinės reikšmės – visi išvardinti įrankiai puikiai tiks terasos apšvietimui. Jei  norite šiai erdvei suteikti kuo daugiau šviesos, tokiu atveju idealiai tiks žibintas, tačiau, jei šviesos intensyvumas nėra toks svarbus, o turite kitą tikslą – sukurti ypač jaukią bei romantišką aplinką, tokiu atveju šiam tikslui idealiai tiks spalvotos įvairių formų žvakės bei įmantrios žvakidės.

Pieštos vazos

Niekas kitas taip puikiai nepapuoš jūsų terasos kaip pieštos vazos. Tiesa, pastarosios, taip pat turi praktinę reikšmę –  priklausomai nuo formos, jos tiks gėlėms pamerkti, vaisiams ar saldumynams sudėti. Norite ypač originalios vazos? Įsigykite šviesią vazą ir dekoruokite ją patys.

Šviečiančios girliandos

Mėgstate rengti vakarėlius lauke? Tokiu atveju šviečiančios girliandos yra būtinas jūsų terasos atributas. Na, o tuo atveju, jei norite, kad girliandos dekoratyviai atrodytų ir dieną, galite jas papuošti gėlių žiedais. Kartais jie idealiai tinka tiesiog sudėti ant terasinių lentų.

Parašykite komentarą