Sveikas maistas katėms

Maistas katėms

Katės, tai švelnūs gyvūnai, kurie turi pakankamai sudėtingą virškinimo sistemą. Parinkti katei maistą kartais būna labai sudėtinga užduotis. Reikia pasirinkti patį optimaliausią sprendimą. Nepamirškite, kad maistą katėms galima įsigyti interneto parduotuvėse, palankiausiomis kainomis.

Nemaitinkite katės įprastu naminiu maistu — jūsų katems gali tapti rimta sveikatos problema. Katei turi būti suteikiamos visos reikiamos medžiagos, reikiamomis proporcijomis, kad jūsų gyvūno virškinimo sistema būtų sveika.

Katėms skirtas maistas gali būti skirstomas į tam tikras rūšis

Į sausą maistą katėms reikia atkreipti dėmesį tuo atveju, jei jūs gyvenate aktyvų gyvenimo būdą ir retai būnate namuose. Kodėl? Visų pirma, sausas maistas ilgą laiką išsaugos savo skonio savybes. Be to, nereikalauja jokių ypatingų skonio savybių, bei nereikia ypatingų saugojimo savybių. Sausas maistas katėms visiškai niekuo nesiskiria nuo kitų maisto rūšių, kadangi jis katei suteikia visavertę mitybą, reikiamus mikroelementus ir vitaminus, kurie yra puikiai įsisavinami ir katei ilgam laikui suteikia sotumo.

Konservai katėms taps idealiu sprendimu jau paaugusiam katinui ir žinoma jau pagyvenusio amžiaus katinams. Šis maistas puikiai įsisavinamas, pasižymi puikiomis skonio savybėmis ir labai dažnai skonio savybės yra labai maksimaliai panašios į natūralias. Konservai skirti katėms turi būti saugomi šaldytuve. Nerekomenduojama palikti atidarytos dėžutės ilgaiau nei 10 valandų, kadangi yra rizika, kad produktas bus sugadintas.

Sveikas maistas katėms

Taip pat yra gydomasis maistas katėms, kuris yra naudojamas tuo atveju jei jūsų katė serga arba dar yra gydoma. Toks maistas gali būti sausas, bei konservuotas. Koks maistas bus tinkamiausias reikia spręsti tik jums ar jūsų gyvūno veterinarui.

Gydomasis kačių maistas skiriasi savo sudėtimi. Sudėtis yra pasirenkama atsižvelgiant į tai kuo serga jūsų katė ir koks yra jos amžius. Katei gali būti duodami gėrimai, probiotikai, kurie tikrai nepakeičia maisto. Tačiau, jie turi būti naudojami katės racione, kaip profilaktinė priemonė kovojant su įvairiomis ligomis. Tokie gėrimai gali būti palyginami su vitaminų kompleksais. Pagrindinė jų užduotis palaikyti sveiką katės virškinamojo trakto mikroflorą.

Mažas pūkų kamuoliukas labai greitai taps jūsų gyvenimo dalimi, jis užkariaus jūsų emocijas, suteiks galimybę jums nuoširdžiai šypsotis. Tačiau katinas prašys valgyti dažnai, todėl maistas katėms turi būti kokybiškas, nebrangus ir skanus. Jūsų mažas kačiukas tikrai pamils kokį nors maistą iš pateikto asortimento.

Kačių maistas internetu

Maistas katėms turi būti vienas iš geriausių. Vyresniam gyvūnui, jūs galėsite pasirinkti kačių maistą pagal tai koks yra jos charakteris, amžius, bei veislė. Jei jūs pasiklydote tarp pateikto asortimento, tokiu atveju jums gali suteikti reikiamus patarimus konsultantai.

Kokybiškas maistas katėms turi būti ne tik saugus kalbant apie įvairius faktorius, tačiau jis taip pat turi būti nelabai brangus. Juk jūsų augintinis yra kaip vaikas — jam negalima pasakyti, kad namuką arba antkaklį reikia saugoti, kadangi jis brangiai kainavo. Taigi palanki kainų politika taip pat yra svarbi, kai yra pasirenkamas maistas katėms.

Parašykite komentarą