Sunkčiai įsisuko į internetą. 4 taisyklės saugiam apsipirkimui

drabužiai internetuKibernetines atakas organizuojantys „hakeriai“ nusitaiko ne tik į verslą. Jų aukomis dažnai tampa ir niekuo dėti pirkėjai. Tai lyg kišenvagiai besisukiojantys turgavietėse. Vien dėl to, kad apie jų faktą esame girdėję, dar nereiškia, kad neisime apsipirkti šviežių daržovių į turgų, tiesa? Tačiau kaip ir turgavietėje ar turistų persisotinusioje Basanavičiaus gatvėje, taip ir internete reikia žinoti kelias saugumo taisykles.

Saugi bankininkystė

Dažniausiai drabužiai internetu perkami dėl jų kokybės, mažesnės kainos, platesnio asortimento ir laiko taupymo. Vos kelių klavišų paspaudimas ir po kelių dienų jau Jūsų rankose drabuziai internetu is uzsienio. Kas gali būti patogiau? Vis dėlto, norėdami apsisaugoti nuo sukčių turėtumėte nepamiršti saugios bankininkystės. Tai reiškia, kad arba atsiskaitykite kurjeriui, kuomet rankose jau bus laikomi drabužiai internetu, arba naudokitės tik saugiu interneto tinklu. Niekam iš aplinkinių neatskleiskite savo internetinės bankininkystės prisijungimo duomenų.

Patikimas pardavėjas

Kita vertus, reiktų patikrinti ir pardavėją. Nepamirškite internete patikrinti ar įmonė yra įregistruota juridinių asmenų registre (tai galima pamatyti svetainėje rekvizitai.lt). Taip pat realiai įvertinkite kainos pasiūlymus. Nieko nestebina pigus drabuziai internetu, bet jeigu jie parduodami praktiškai už dyką, verta sunerimti. Juk net ir deveti drabuziai internetu turi savo kainą, plius siuntimo išlaidas, darbuotojams atlyginimai, mokesčiai (o jeigu skelbiama, kad siunčiami drabuziai moterims is anglijos), jie negali kainuoti mažiau nei kavos puodelis.

Žinoma, kita situacija yra kuomet skelbiami drabuziai internetu ispardavimas arba siūloma pirkti kelis rūbus ir gauti nuolaidą.

Rekomendacijos

Patikimiausias būdas patikrinti pardavėją – skirti penkias minutes rekomendacijų skaitymui. Paprastai drabuziai internetu moterims ir drabuziai internetu vyrams pardavinėjami ne metus ir ne du. Per tą laiką jau būna susikaupęs patenkintų ir nelaibai klientų kraitis. Verta paskaityti rekomendacijas ir įsitikinti, kad įmonė vykdo veiklą nepertraukiamai.

Budrumas

Galiausiai ką daryti jeigu ilgai neatėjo siuntinys. Pirmiausiai nepanikuokite, o susisiekite su pardavėju. Patvirtinę užsakymą Jūs, greičiausiai, gavote formą, kad drabužiai internetu užsakyti. Jeigu drabužiai internetu jau apmokėti, pasistenkite išsiaiškinti kada atgausite prekę arba pinigus. Jeigu moteriski drabuziai internetu neapmokėti, paklauskite kokiu būdu galite atšaukti užsakymą. Bet kuriuo atveju Jūs kaip vartotojas ginamas vartotojų kontrolės tarnybos, LR įstatymų ir bet kokius nesklandumus galėsite išspręsti su šių specialistų pagalba.

Parašykite komentarą