Suknelių priežiūra: naudingos gudrybės

Nesuklystume pasakę, kad būtent suknelės internete yra daugelio merginų bei moterų mylimiausias drabužis, tad, apie ja galima kalbėti ir kalbėti, dalintis įvairiausiais patarimais. Ne išimtis yra ir šių suknelių priežiūra – kiekvienai merginai įdomu žinoti, ką reikia daryti, kad suknelės kuo ilgiau išlaikytų ir pirminę kokybę, ir spalvos intensyvumą, ir formą. netrukus pasidalinsime keliomis gudrybėmis, kuriomis tikrai pravers siekiant išlaikyti puikią suknelės kokybę.

Bene daugiausiai rūpesčio bei priežiūros reikalauja baltos spalvos suknelė. Nors jos yra ypač įnoringos, saulėtą vasaros dieną ar atostogų metu pasipuošti baltos spalvos suknele iš tiesų verta, be to,  ji puikiai išryškina įdegį. Na, o, kad priežiūra būtų kuo lengvesnė, reikėtų įsiminti vieną paprastą taisyklę: dėmes, kurios yra vandens pagrindu  (tokias,  kaip kraujas, kava ar arbata), yra lengva pašalinti praskalavus šaltu vandeniu bei išskalbus pasirinkta skalbimo priemone. Tačiau, jei ant baltos spalvos suknelės pateko riebalinio pagrindo dėmių (kosmetikos, aliejaus, riebaus padažo), tokiu atveju drabužį išgelbės sausas valymas.

Ko gero, kiekvienos merginos ir moters drabužinėje rasime bent vieną suknelę, kuri yra dekoruota karoliukais, blizgučiais ar deimantais, tačiau šių suknelių skalbimui turėtų būti skirtas ypatingas dėmesys. Ne tik būtina pasirinkti tinkamą skalbimo programą, bet ir įsitikinti, kad visos puošybos detalės yra gerai pritvirtintos. Jei jos yra ypač smulkios, tokiu atveju verta suknelę skalbti išvirkščią arba įdėjus į specialų maišelį. Na, o, jei papuošimai yra pritvirtinti klijai, tokiu atveju, būtina skalbti tik vėsiu vandeniu, kadangi karštas vanduo gali atitirpdyti klijus.

Jei turite odinėmis detalėmis dekoruotą suknelę, tokiu atveju, nepamirškite šių suknelė vietų karta nuo karto patepti odai skirtu kondicionieriumi – tai atnaujins odines detales, suteiks joms žvilgesio. Be to, svarbu tokių suknelių nedžiovinti prie intensyvią šilumą skleidžiančių šilumos šaltinių, kadangi tai gali pakenkti odinėms detalėms – oda deformuosis, ims trūkinėti skilinėti.

Paprasto gudrybė, turinčios didelę reikšmę – būtent tokie patarimai yra reikalingi šių dienų dailiosios lytiems atstovėms, turinčioms daug suknelių ir norinčioms,  kad jos tarnautų kuo ilgiau.