Skrydis oro balionu

Šiųmetė vasara nepasižymi puikiais orais, kai norisi tiesiog ramiai gulėti saulės atokaitoje, pliuškentis jūroje ar ežere arba gainioti kamuolį paplūdimyje. Aktyvių pramogų pasiūla iš tiesų šiuo metu Lietuvoje yra gana didelė, tačiau toks nenuspėjamas oras verčia rinktis ne visai tradicines laisvalaikio pramogas. Viena iš jų – skrydis oro balionu pasirinktoje vietovėje.

Tai nėra ilgalaikė pramoga, tačiau skrydis oro balionu gali atstoti net savaitę pasyvaus poilsio. Svarbiausia, kad tokiai pramogai kaip skrydis oro balionu nėra būtinas saulėtas oras. Juk poilsiui prie jūros, ežero ar upės visuomet renkamės šiltus ir saulėtus orus, o skrydis oro balionu gali būti toks pat įdomus ir įsimintinas ir šiltą, bet apniukusią vasaros dieną.  Tad jei išklausėte Naglio Šulijos orų prognozę apie artėjančius apniukusius orus per jūsų taip išsvajotas poilsio dienas, nenukabinkite nosies – pramogos įmanomos ir apniukusią dieną, o patirti įspūdžiai ne tik nenusileidžia poilsiui saulėtame paplūdimyje, o gal net ir pranoksta jūsų lūkesčius. Rinkis laisvalaikio pramogą – skrydis oro balionu – ir mėgaukis vėsiu ir šiltu vasariška gaivuma dvelkiančiu oru.

Pasirinkdamas pramogą – skrydis oro balionu – rasi tikrai didžiulę pasiūlą – galėsi pasirinkti vietovę, kurią norėsi matyti iš paukščio skrydžio. Tu turėsi progą pasirinkti, kokia vietove norėsi grožėtis, ar istoriniais įvykiais pagarsėjusiais objektais , ar nuostabiu gamtos pasauliu, ar ežerų ir upių pynėmis, ar senamiesčių stogais… Taigi laisvalaikio pramoga – skrydis oro balionu – patenkins tavo pasirinkimą ir galėsi grožėtis iš viršaus nuostabiomis Lietuvos apylinkėmis. Skrydis oro balionu pastaruoju metu ypač išpopuliarėjo, vis daugiau žmonių renkasi tokią pramogą kaip skrydis oro balionu ir patirtais įspūdžiais noriai dalinasi socialiniuose tinkluose. Emocijų tikrai netrūksta, o ir užfiksuoti vaizdai traukia akį.

Be to, tokia laisvalaikio pramoga kaip skrydis oro balionu yra tarp populiariausių dovanų įvairiausiomis progomis – tiek gimimo dienos sveikinimai, tiek vestuvių jubiliejai, tiek dovana klasės auklėtojui. Be to, pastebėjome, kad tokia pramoga- skrydis oro balionu – nebėra vien tik jaunimo noras išbandyti kuo daugiau ir įvairesnių dalykų. Vis dažniau tokią laisvalaikio leidimo formą renkasi ir brandaus amžiaus žmonės.

Pastebėjome, kad kartą išbandęs laisvalaikio pramogą – skrydis oro balionu – žmogus dažnai paskatina ir kitus rinktis tokią laisvalaikio leidimo formą: atlydi savo artimuosius, šeimos narius ar bičiulius, dovanodamas ir jiems tokią pat galimybę pasimėgauti gražiais vaizdais iš paukščio skrydžio. Tad jei dar nė karto nieko panašaus nepatyrei, tai ši vasara ypač tinkama – apniukęs dangus ar vėsus oras netrukdo mėgautis atostogomis, jei esi užsisakęs puikią laisvalaikio pramogą, tokią kaip skrydis oro balionu virš pasirinktos vietovės.