Skalbimo mašinų remontas namuose

Skalbimo mašinų remontas VilniujePaprastai net ir geriausi buitiniai prietaisai pamažu ima gesti. Nei išimtis ir skalbimų mašinos. Dažniausiai žmonės iškarto kreipiasi į meistrus, galbūt todėl skalbimo mašinų remontas Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose yra gana dažnai teikiama paslauga. Vis dėlto, ne visi gedimai būna tokie rimti, kad negalėtumėte jų sutvarkyti patys. Šiais laikais nesunku rasti mokamųjų video ar knygų, kuriose rasite pačius pagrindinius gedimus ir paaiškinimus, kaip juos pašalinti. Taigi, kokie skalbimo mašinų gedimai būna dažniausiai ir kaip tai pataisyti?

Vienas dažniausių skalbimo mašinos gedimų būna tai, kad ji neįsijungia. Pirmiausia, prieš suversdami kaltę prietaisui, patikrinkite ar viskas yra tinkamai sujungta, ar yra elektros tiekimas ir ar jungikliai bei kištukai nėra pažeisti. Jei su išoriniais veiksniais viskas yra gerai, tuomet reikėtų patikrinti laidą. Jei pajudinę laidą pastebėsite, kad mašina pradeda veikti, tačiau vėl įsijungia, teks jį pakeisti. Paprastai laidas būna pažeidžiamas tada, kai ant jo stovi sunkūs daiktai. Niekuomet nepalikite laido po skalbimo mašina, jis turi būti laisvas ir nesulankstytas. Taip pat gali būti, kad neveikia tik vienas įjungimo mygtukas. Tai patikrinti nėra sunku, svarbu pasinaudoti naudojimosi instrukcija, kurioje pamatysite, kurią dalį reikia nuimti, kad pamatytumėte gedimą. Jei nuo mygtuko einantys laidai yra sveiki, gali būti, kad sugedo visa skalbimo mašinos sistema, todėl pačiam tai padaryti bus sunku. Jei nesate tikri, kad sugebėsite be profesionalo pagalbos viską reikiamai sutvarkyti, geriau to nedarykite.

Taip pat dažnai nutinka ir taip, kad skalbimo mašina pradeda prasčiau skalbti. Pirmiausiai, tai gali būti dėl to, kad naudojate netinkamus skalbimo miltelius ir kitas priemones, tačiau jei anksčiau tokių bėdų nebūdavo, greičiausiai tai bus skalbimo mašinos problema. Turėtumėte patikrinti ar nėra užsilenkę ir užsikimšę vandens tiekimo, kanalizacijos ir kitos žarnos. Su laiku jose prisikaupia daug nešvarumų, todėl reikėtų kartais išvalyti viskas skalbimo mašinos angas arba naudoti specialius gaminius, kurie apsaugo nuo kalkių ir kitų nešvarumų kaupimosi skalbimo mašinos viduje. Jei nėra užsilenkusių ir užsikimšusių vamzdelių bei esate įsitikinę, kad prastą skalbimą lėmė ne netinkamos skalbimo priemonės, teks kreiptis į meistrą.

Taigi, jei sugenda daiktas, pirmiausia jį apžiūrėkite ir pamėginkite suprasti, kodėl kilo šis gedimas. Jei nepavyksta atrasti gedimo šaltinio ar nesate dėl jo tikri, visada kreipkitės į savo srities specialistus.

Info: Salvata

Parašykite komentarą