Šilumos siurbliai: nuo galimybių iki pasirinkimo

silumos siurbliaiGeoterminė šildymo sistema šiuo metu yra labai dažnas lietuvių pasirinkimas. Tautiečiai supranta, kad jau geriau pradžioje skirti kiek didesnę investiciją, o paskui džiaugtis kur kas pigesnėmis sąskaitomis už šildymą bei karštą vandenį. Parduoda šilumos siurblius labai daug įmonių, tad norint pasirinkti geriausią reikia detaliau susipažinti su galimybėmis. Tiesa, reikia atidžiai vertinti ne tik pačią įmonę, tačiau taip pat palyginti skirtingus siurblius.

Pasitarus su profesionalais būsite tikras dėl savo sprendimo. Tačiau ir pačiam naudinga detaliau susipažinti su galimybėmis. Tokiu atveju galėsite išsamiau konsultuotis su specialistus ir pareikšti savo poreikius bei nuomonę.

Šilumos siurblio rūšys

Apie šilumos siurblių pasirinkimą plačiau kalbame su geoterminę produkcija prekiaujančiomis įmonėmis. Jų atstovai susistemino informaciją, kad klientui būtų kur kas paprasčiau pasirinkti.

  • ORAS gali būti energijos išgavimo būdas. Tiesa, oras turi ir gali sąveikauti su oru, su vandeniu, bei su žeme.

  • VANDUO gali būti kita pasirinkimo alternatyva. Vandens pagrindu veikiantis geoterminis šilumos siurblys veikia kartu su vandeniu, oru bei žeme. Pasirinkus vandens pagrindų veikiančią sistemą – turite turėti prieigą prie kanalizacijos atliekamų funkcijų. Valymo įrenginių montavimas su specialistais atliekamas greitai ir paprastai, tad tai Jums nesukels jokių papildomų problemų.

  • ŽEMĖ – dar viena galimybė, kurios metu sąveikaujama su vandeniu, oru bei žeme.

Skirtingi šilumos siurbliai veikia skirtingai ir tuo pačiu skiriasi jų montavimo kaina. Pasitardami su specialistu ir paaiškindami savo poreikius kur kas greičiau atrasite Jums labiausiai tinkamą siurblį. Vėliau ir jo montavimo darbai bus kur kas paprastesni bei patogesni.

Įsirengiate geoterminę šildymo sistemą? Nepamirškite, kad…

Ieškodami Jums labiausiai tinkamo siurblio reikia atsižvelgti ne tik į savo pačių poreikius, tačiau ir pašalinius veiksnius, kurie gali “nuspręsti” koks siurblys Jums labiausiai tinka.

  • Gruntas prisideda prie paieškų. Lietuvoje populiariausi šilumos siurbliai yra vanduo – žemė. Būtent todėl, kad Lietuvoje esantis gruntas gali iš čia išgauti jai reikalingą energiją.

  • Efektyvumas – kitas veiksnys, kurį privalote įvertinti. Natūralu, kad kuo namas yra didesnis ir kuo daugiau energijos Jums reikia išgauti – tuo siurblys turi būti efektyvesnis, kad patenkintų Jūsų poreikius. Galingesnis siurblys kainuoja didesnius pinigus, tačiau geriau skirti didesnę investiciją nei vėliau papildomai įsigyti dar vieną siurblį , kad užtektų jo išgaunamos energijos.

  • Žinodami savo biudžeto galimybes galėsite tikslingai ieškoti iš geriausiai poreikius tenkinančio siurblio.

  • Žinoma, skirtingi siurbliai pasižymi ir skirtingomis funkcijomis. Šiuo metu ypač populiarūs nuotoliniu valdymo pulteliu kontroliuojami siurbliai, kurie dar labiau palengvina žmogaus gyvenimą.

  • Plačiau pasidomėkite gamintojais, kurių produkcija šiuo metu populiariausia būtent Lietuvoje. Skirtingose šalyse dominuoja skirtingi siurbliai, kurie, kaip minėjome, gali kisti priklausomai nuo grunto.

Jeigu norite kiek pagreitinti savo paieškas – būtinai domėkitės internete pateikiama informacija. Tuo pačiu palyginus virtualių prekybos vietų kainoraščius gretai susidarysite įspūdį, kokios kainos dominuoja ir kaip prie jų dera Jūsų galimybės.

Saugokite gamtą – saugokite ir save. Gyventi komfortabiliai ir pigiai šiuo metu yra paprasta kaip niekada!

Parašykite komentarą