Pokeris neturėtų būti traktuojamas kaip smagus laisvalaikio praleidimo būdas

Pokerio taisykles

Jei kasdien bent keletą valandų skiriate pokerio žaidimui, greičiausiai tai jums yra puikus laisvalaikio praleidimo būdas. Tačiau iš tikrųjų pokeris nėra tas žaidimas, kuris turėtų būti žaidžiamas laisvalaikiu. Tai nėra loterija, kurią žmonės įprastai yra linkę pasirinkti dėl smagios pramogos. Pokerio žaidime į vieną visumą susijusia logika, matematika, strategija, praktika ir žinios. Tai labai svarbu, jei norime laimėti ir būti pelningi bei sėkmingi pokerio žaidėjai. Tuo tarpu, jei žaidžiama tik dėl pramogos, puikiai suprantama, kad dažniausiai yra pralaimima. Todėl jei jūs norite, kad jūsų pokerio žaidimas nebūtų tik pramoga, kurios metu pralaimite savo sunkiai uždirbtus pinigus, tuomet pats metas pradėti mokytis ir siekti pačių aukščiausių tikslų.

Niekada žaisdami negerkite alkoholinių gėrimų. Suprantama, kad tai pakelia nuotaiką, suteikia daugiau drąsos ir visą žaidimą paverčia smagesniu, tačiau tuomet, kai pokerio žaidimo metu yra vartojamas alkoholis, bene visuomet pralaimima. Kodėl? Atsakyti labai paprasta – apsvaigęs žaidėjas negali priimti apgalvotų ir sėkmingų sprendimų. Jis ima vadovautis emocijomis ir statydamas tuomet, kai to nereikia, jaučia didelį adrenalino antplūdį. Todėl nustatykite aiškias taisykles, kurių niekada neperžvengtumėte.

Žinokite, ką žaidžiate. Jei renkatės internetinį pokerį, tuomet turbūt žinote, kad yra labai daug skirtingų žaidimų. Nors pokerio taisykles įsisavinti nesudėtinga, tačiau pokerio pasaulyje yra labai nemažai įvairių subtilybių, kurias reikia žinoti, jei žaidžiamos skirtingos pokerio rūšys ar įvairūs turnyrai.

Nekeiskite limitų, jei norite išbandyti savo naują strategiją. Tai klaida, kurią daro kai kurie pokerio žaidėjai. Jei jie pakyla limitais ir ima žaisti kitame lygyje, sukūrę naują strategiją, nori ją išbandyti žemesniuose limituose. Deja, bet tai yra neteisingas sprendimas. Skirtingi limitai pasižymi ne tik skirtingomis statomomis sumomis. Jie taip pat skiriasi ir žaidėjų lygiu, todėl tai, kas veikia žemesniuose limituose, neveiks didesniuose – ir atvirkščiai.

Vertinkite kiekvieną statymą. Kiekvienas jūsų atliekamas statymas turėtų būti labai gerai apgalvotas ir įvertintas. Jūsų galvoje visuomet turėtų suktis daugybė minčių apie skirtingus veiksnius, galinčius nulemti jūsų laimėjimą arba pralaimėjimą.

Parašykite komentarą