Pirmas kreditas nieko nekainuoja

Ar žinojote, kad pirmas kreditas nieko nekainuoja? Žinoma, šiuo atveju ne kiekviena kredito bendrovė gali pasiūlyti tokį paskolos variantą, tačiau jei norite gauti kreditą be jokių palūkanų – tai galite labai nesunkiai padaryti. Pirmiausia reikėtų atlikti Lietuvoje oficialiai veikiančių greitųjų kreditų bendrovių paiešką. Kai tai padarysite, jums bus kur kas aiškiau, kuri bendrovė gali pasiūlyti paskolas be palūkanų. Tačiau taip pat turėtumėte atminti, kad pirmas kreditas nieko nekainuoja tik tuomet, jei paskola yra grąžinama laiku ir būtent taip, kaip yra sutarta tarp paskolos gavėjo ir kreditoriaus sudarytoje sutartyje. Todėl jei jūs laikysitės paskolos sąlygų ir elgsitės labai atsakingai, galite būti tikri, kad pirmas kreditas jums nieko nekainuos.

Pirmas kreditas nieko nekainuojaKaip bebūtų, turite suprasti, kad tokių finansinių paslaugų atveju jūs prisiimate papildomus finansinius įsipareigojimus, kurių nevykdymas gali pabloginti jūsų asmeninę kredito istoriją. Dėl šios priežasties kiekvienas asmeninių finansų konsultantas gali patarti lygiai tą patį – jokiu būdu į paskolas nežvelkite pro pirštus. Kuo didesnę atsakomybę jausite, tuo lengviau grąžinsite paskolą. Finansiniai įsipareigojimai labai tiesiogiai įtakoja vartotojų finansinę padėtį, todėl jei jūs nesiimsite papildomų priemonių, kurios galėtų padėti užtikrinti, kad jums nekils didelių rūpesčių grąžinant paskolą, visų pirma reikėtų labai gerai įvertinti savo tikrąją finansinę padėtį.

Tuo tarpu, jei jums kyla klausimas, ką turime galvoje sakydami „tikrąją“, skubame paaiškinti. Tikroji nuo oficialios finansinės padėties neretai skiriasi. Nemaža dalis žmonių turi įvairių neoficialių papildomų įplaukų ir lygiai taip pat jie gali turėti papildomų neoficialių finansinių įsipareigojimų, kurie sumažina jų gaunamas mėnesines pajamas. Todėl jei jūsų padėtis yra būtent tokia, turėtumėte apskaičiuoti, kokios yra jūsų tikrosios pajamos ir išlaidos. Kai žinosite tikslius skaičius, galėsite įvertinti, kokios yra jūsų finansinės galimybės.

Jei jūsų finansiniai įsipareigojimai nesudarys daugiau nei 40 proc. visų jūsų gaunamų mėnesinių pajamų, labai tikėtina, kad jums neteks patirti didesnių nepatogumų. Tačiau net jei ir taip, jūs turėtumėte nuolatos labai kruopščiai įvertinti visas patiriamas išlaidas ir stengtis kaip įmanoma efektyviau optimizuoti savo mėnesinį biudžetą.

Parašykite komentarą