Pažintys internetu: kaip išsirinkti pažinčių portalą?

Pažintys internetu šiandien yra daugeliui aktuali tema: jo padeda taupyti laiką ir yra gerokai patogesnis pasirinkimas nei kito alternatyvos. Vis dėlto, svarbu pažymėti, šiandien pažinčių portalai, kurių, paskirtis nors ir yra ta pati – pažintys internetu, sudaro nemenką pasiūlą ir tikrai skiriasi vienas nuo kito. Taigi, pabandykime trumpai apžvelgti, kokie skirtumai galimi.

Mokamas ar ne?

Vienas kriterijų, pagal kurį galime skirstyti pažinčių  portalus, yra mokumas. Vieni pažinčių portalai reikalauja tam tikros mokesčio, kad pažintys internetu taptų jums pasiekiama paslauga, tuo tarpu yra ir tokių pažinčių portalų, kuriuose pažintys  internetu gali nereikalauja jokio papildomo mokesčio. Kuriam portalui – mokami ar nemokami teikti pirmenybę? Siekiant atsakyti į šį klausimą, belieka tik pridurti, jog esminio skirtumo nėra, kadangi ir vienas, ir kitas portalas suteiks jums galimybę pasiekti pažintis internetu. Vis dėlto, taip pat reikėtų pastebėti, kad mokami pažintims skirti portalai yra linkę siūlyti daugiau įvairių funkcijų bei pramogų, todėl gali suteikti ne tik galimybę  papildyti pažįstamų ratą, bet ir užtikrinti kur kas įdomesnį bei turiningesnį jūsų laisvą laiką.

Ribotas ir neribotas informacijos turinys

Informacijos turinys yra dar vienas kriterijus pagal kurį galime skirstyti pažinčių portalus. Verta pastebėti, kad vieni pažinčių portalai leidžia patalpinti daug informacijos – neriboti asmeninės informacijos bei nuotraukų skaičiaus, tuo tarpu kiti pažinčių portalai labai aiškiai nustato, kiek informacijos galime patalpinti. Paprastai ją sudaro tik pagrindiniai asmeniniai duomenys ir vos keletas nuotraukų. Belieka tik pridurti, kad tokios anketos, kuriose pateikiama daug nuotraukų, dažniausia sulaukia sėkmės. Taigi, jei jums tai svarbu ir norite, kad pažintys internetu būtų sėkmingos, pirmenybę teikite tiems pažinčių portalams, kurie neriboja turinio kiekio.

Parašykite komentarą