Patarimai, kuriais gali pasinaudoti mėgstantys pirtį

Jei dažnai lankotės pirtyje, turbūt jau esate susipažinę su bendrosiomis taisyklėmis ir tvarka. Be to, turbūt su savimi visuomet turite visas reikiamas pirties priemones. Tačiau jei iki šiol pirtyje jums tekdavo lankytis pakankamai retai, turbūt turite labai daug įvairių klausimų, į kuriuos norėtumėte gauti teisingus atsakymus – juk labai svarbu, kad kaitinimasis pirtyje būtų kokybiškas, efektyvus ir saugus. Taigi, pateiksime bent keletą naudingų patarimų, kurie turėtų praturtinti jūsų laiką, praleistą kaitinantis pirtyje (eSaunaShop.com).

  • Visų pirma jums reikėtų įsigyti pirties kepurę. Ji yra būtina, jei mėgstate kaitintis labai aukštoje temperatūroje ir sėdite ant pačių aukščiausių laiptelių (jei tai rusiška ar suomiška pirtis). Pirties kepurė apsaugos jūsų galvą nuo perkaitimo, todėl pirtyje galėsite jaustis komfortiškiau.
  • esaunashopŽinoma, jei norite, kad pirtyje kaitintumėtės dar maloniau, galite pasitelkti ir įvairius eterinius aliejus. Be to, pasirinkus tinkamus aliejus, taip pat galite pagerinti ir savo kvėpavimo takų veiklą. Tai ypač patartina žmonėms, kurie dažnai kenčia nuo sinusito ar kitų kvėpavimo takų problemų.
  • Kartu galite įsigyti ir medinį kubilėlį bei samtį. Šios priemonės reikalingos tam, kad pasemtą vandenį galėtumėte užpilti ant karštų pirties akmenų. Žinoma, tai vėlgi priklauso nuo pasirinktos pirties. Jei lankysitės garinėje ar infraraudonųjų spindulių pirtyje, šių pirties priemonių jums nereikės.
  • Be jokios abejonės į pirtį turėtumėte eiti prieš tai nuo savo kūno nusiėmę visus papuošalus ir laikrodį. Šie daiktai, veikdami su jūsų oda, didelėje temperatūroje gali pridaryti daug žalos, todėl būtinai nepamirškite visus šiuos daiktus palikti priepirtyje.
  • Taip pat į pirtį jokiu būdu neturėtumėte keliauti apsvaigę nuo alkoholio ar kitų medžiagų. Tai yra labai pavojinga.
  • Dar vienas svarbus patarimas – į pirtį reikėtų eiti ne vieniems arba bent jau pasirūpinti, kad aplinkiniai žmonės būtų netoliese ir žinotų, kad jūs kaitinatės. Tai papildoma saugumo priemonė, kuri leidžia labiau apsidrausti.
  • Galiausiai nepamirškite, kad pirtyje reikėtų būti tol, kol jūs jaučiatės gerai. Tai reiškia, kad nereikėtų persistengti. Įprastai žmonės pirtyje praleidžia apytiksliai dešimt minučių – jei temperatūra yra labai aukšta, tokio laiko visiškai pakanka.

Parašykite komentarą