Norite įsigyti džiovyklę? Keletas patarimų į ką reikėtų atkreipti dėmesį, kad džiovyklių remontas būtų tik planas B

 

Pavargote nuolatos išskalbtus drabužius nešti į lauką išdžiūti? Vejas juos nupučia, saulė- palieka dėmes, ir nežinote, ką daryti su skalbiniais lyjant lietui? Džiovyklė jums padės išspręsti šias problemas. Drabužiai ne tik bus gaivūs ir minkšti, tačiau ir jų lyginimo procesas užims žymiai mažiau laiko. Geros kokybės džiovyklės tarnauja itin ilgą laiką, tad nusprendę įsigyti šią prekę, galite būti tikri, jog jos veikimo laikas bus ilgesnis nei parduotuvėje skiriama garantija. Jei ir susidurtumėte su smulkiais gedimais, pagalbą jums visuomet gali suteikti kvalifikuoti specialistai. Kur jų ieškoti? Šiais laikais tai itin paprasta, vienas iš būdų Google paieškoje įvedę džiovyklių remontas Vilniuje ar kitame mieste, kur jūs gyvenate, tikrai rasite specialistus, kurie galės jums suteikti remonto paslaugas.

Grįžkime prie to, kaip galime palengvinti savo kasdienę veiklą įsigijus džiovyklę, ir ką reikėtų žinoti apie jas dar prieš užsukant į elektronines ar įprastas buitinės technikos parduotuves.

 

DŽIOVYKLIŲ TIPAI

Visų pirma, džiovyklės būna ventiliacinės ir kondensacinės. Skirtumas tarp jų yra toks:

 

  • Ventiliacinės džiovyklės yra patogios tuo, kad po džiovinimo susidaręs vanduo pasišalina per ventiliacijos šachtą ar orlaidę. Susikaupusio vandens nereikia išpilti po kiekvieno džiovinimo. Svarbu! Džiovyklę pastatykite tinkamoje vietoje, šalia ventiliacijos šachtos ar orlaidės.
  • Kondensacinės džiovyklės turi drėgmę surenkantį filtrą, kuris turi būti pastatytas patogioje vietoje, kad po skalbimo jį ištraukę, galėtumėte lengvai išpilti vandenį.

Parašykite komentarą