Naujieji laikai atnešė ir naują vyrų stilių

Labai ilgą laiką mada ir grožis buvo tos sritys, kurios buvo priskirtinos tik moterims. Tačiau laikai keičiasi ir jau keletą metų galime garsiai šnekėti apie vyrų madą, vyrų  grožį, jų drabužius, aksesuarus, šukuosenas ir t.t. Niekas net nebenustemba, kai vyras ateina į grožio saloną ir paprašo, kad jam būtų atliktas pedikiūras ar manikiūras. Taip pat niekas nenustemba, jei sutinka aukšto lygio vadovą, kuris turi išpuoselėtą barzdą ar ūsus. Daugelį metų, aukšto vadovai skusdavosi barzdas visiškai švariai kiekvieną dieną, ryte užsidėdavo klasikinius kostiumus ir tuomet keliaudavo į darbą, tačiau laikai pasikeitė ir dabar mes galime pamatyti visiškai kitokį stilių atstovaujančių vyrų.

Žinoma, kai kuriems gali atrodyti, kad barzdos turėjimas yra netvarkingo vyro požymis, tačiau toks požiūris yra tikrai senamadiškas. Tuo pačiu visi, kas yra susidūrę su barzdos auginimo žino, kiek daug laiko ir pastangų reikalauja išpuoselėta barzda. Norint turėti gražią barzdą jums nepakaks vieną kartą per mėnesį apsilankyti barzdaskučių salone, jums barzda reikės rūpintis kiekvieną dieną. Šiam darbui žinoma labiausiai tinka barzdaskutes.

Kita vertus vien barzdaskutės norint turėti tikrai gražią barzdą nepakaks. Žinoma, ji reikalinga tam, kad nuolatos palaikytumėte reikiamą barzdos formą, nuskustumėte išsitaršiusius plaukelius ir panašiai, tačiau tikrai puikiai barzdai yra reikalingas barzdos losjonas, šepetys ir kiti panašūs priedai.

Tačiau išsirinkti barzdaskutę nėra taip paprasta. Didžioji jų dalis yra skirtingo galingumo, turi skirtingas funkcijas bei priedus. Todėl prieš pirkdami pasikonsultuokite su pardavėju, ar jūsų planuojama pirkti barzdaskutė yra tinkama barzdos puoseėjimui. Ji turi turėti antgalį barzdos formavimui, o taip pat būtų gerai, jei ji turėtų atsikišančius dantukus skirtus išsitaršiusių plaukelių skutimui. Žinoma barzdaskutės turi daugiau priedų, bet šie keli yra patys svarbiausi. Žinoma, jei planuojate pirkti ypač gerą barzdaskutę, tuomet jūs gausite ir tokių priedų, kaip lazeriukas, kuris nurodo kurioje tiksliai vietoje bus skutama – su jo pagalba niekada daugiau jūsų barzda nebus nuskusta nelygiai.

Kaip jau turbūt supratote, jei norite užsiauginti barzdą, jums reikės įsigyti, bent keletą įrankių, kurių pagalba galėsite ją puoselėti.

Parašykite komentarą