Mažiau pastangų, daugiau sėkmės? Ar tai įmanoma?

Neretai galima išgirsti tokius posakius, kaip mažiau pastangų, daugiau sėkmės; mažiau dirbk, daugiau turėk. Natūraliai kyla klausimas, o ar tai tikrai yra įmanoma? Mes garsiai sakome taip ir jau skubame pateikti situacijas,  kurios tik patvirtina šių teiginių teisingumą.

Išskirkite laiko vagis

Visai nesvarbų, kokį darbą dirbate, bet kuriuo atveju egzistuoja laiko vagys, kurie iš jūsų atima daug brangių minučių, kurias galėtumėte paskirti reikšmingų darbų atlikimui. Taigi, pats metas įvardinti, kokie procesai reikalauja daug laiko iš jūsų, tačiau nesuteikia jokios vertės. Tušti plepalai su kolegomis apie nieką, nenaudingos reklamos, radijas, trukdantis susikaupti – tai tik maža dalis laiko vagių, kuriuos verta išbraukti iš savo profesinio gyvenimo.

Ar tikrai viską privalote atlikti jūs?

Kad ir kiek daug darbų ir įsipareigojamų turite, nepamirškite kartas nuo karto sau atsakyti į klausimą: ar tikrai viskas turi kristi tik ant jūsų pečių? Galbūt yra žmonių su kuriais galėtumėte pasidalinti darbų gausa?

Mokykitės, mokykitės ir dar kartą mokykitės

Dar žinote, kokia yra viena iš priežasčių, dėl kurios rezultatai nėra tokie  dideli, kokių jūs pageidautumėte? Visa tai dėl vienos paprastos priežasties – rezultatai yra mažesni nei galėtų būti todėl, kad jūs nežinote daugybės dalykų, kuriuos galėtumėte pritaikyti savo veikloje. Todėl mokykitės, mokykitės ir dar kartą mokykitės.

Kokybiškas CV vos per kelias minutes

Dar viena situacija, kuri tik patvirtina teksto pradžioje minėtų teiginių teisingumą, yra tai, kad jūs vos per kelias minutes galite turėti ypač kokybišką  gyvenimo aprašymą. Atrodytų, kaip tai apskritai gali būti įmanoma, juk kokybiško CV paruošimas turėtų pareikalauti labai daug pastangų ir laiko. Nebūtinai. Viskas todėl, kad egzistuoja CV šablonai cvguru.lt, kuriuos rengė profesionalai, o jums beliks tik pateikti informaciją apie save ir turėsite kokybišką bei patrauklų gyvenimo aprašymą.

Taigi, klaidinga manyti, kad sėkmės sulaukia tik tie, kurie daug dirba. Pasirodo, reikia dirbti sumaniai. Tad pats metas peržiūrėti savo įpročius bei elgesio modelius, labai tikėtina, kad tikrai raiste, ką pakeisti.

Parašykite komentarą