Lūpų priežiūros priemonės

Dekoratyvine kosmetika

Visos moterys mėgsta ir žino įvairias dekoratyvinės kosmetikos priemones. Dekoratyvine kosmetika padeda paryškinti veido bruožus ir paslėpti nedidelius trūkumus. Pavyzdžiui, blakstienų tušas leidžia paryškinti akis, o pudra – panaikinti iškilusį spuogą. Kai kurios dekoratyvinės kosmetikos priemonės gali būti skirtos tik tam tikroms veido dalims, kitos – visam veidui. Taigi, pakalbėkime apie konkrečias priemones, kurios padės paryškinti lūpas ir jas tinkamai prižiūrėti.

Lūpų ryškinimui paprastai naudojami lūpdažiai. Jų spalvų paletė yra tikrai labai didelė. Galite rasti sodriai raudonos, vyšninės, rožinės ar net išskirtinių spalvų – mėlyną ar juodą lūpdažį. Spalvos ir jos intensyvumo pasirinkimas priklausys nuo jūsų veido ir akių spalvos, stiliaus ar tam tikrų akcentų. Galite lūpdažį derinti prie visos aprangos arba tik prie tam tikros detalės, pavyzdžiui, batų. Lūpdažio spalvos pasirinkimas gali pabrėžti jūsų veido bruožus arba kaip tik juos užgožti, jei pasirinksite netinkamą spalvą. Svarbu derinti savo aprangos stilių ir makiažą, nes būtent tai padės pasiekti patį geriausią rezultatą.

Taip pat lūpų ryškinimui galite naudoti ir lūpų blizgius, kurie suteiks lupoms spindesio ir apimties. Nereikėtų rinktis tamsių ir sodrių spalvų lupų blizgių, nes lupos gali atrodyti neproporcingai ir gana keistai. Jei norite pasidažyti ryškesnėmis spalvomis, geriau rinkitės lūpų dažus, o ne blizgį. Blizgis puikiai tiks vasarai ir dienos metui, kada makiažas turi būti minimalistinis. Žinoma, jei einate į šventę dienos metu, glite rinktis ir ryškesnius variantus, tačiau to daryti nebūtina. Lūpų blizgiai tinka prie vasariškų suknelių ir lengvų palaidinukių. Jie suteikia lūpoms natūralią spalvą ir blizgesį, kurio paprastai lūpų dažai negali suteikti.

Žinoma, ne visada reikia dažyti lūpas. Svarbiausia, kad jos atrodytų sveikai ir būtų prižiūrėtos. Karštis, šaltis, tam tikri maisto produktai ar sausas oras gali pakeisti lūpų struktūrą, jos gali imti skeldėti ir sausėti. Jei norite to išvengti, reikėtų naudoti tinkamą vazeliną. Paprastai moterys juos renkasi dėl malonaus kvapo ir blizgesio efekto, tačiau nevertėtų pirkti pigaus ir nekokybiško vazelino vien todėl, kad jis skaniai kvepia. Lūpos reikalauja ypatingos priežiūros, todėl reikėtų pasirinkti tokį vazeliną, kuris saugotų nuo išsausėjimo ir jas gydytų.

Taigi, pasirinkite tokias lupų priežiūros priemones, kurios ne tik suteiks norimą efektą, bet ir padės jas apsaugoti nuo neigiamo aplinkos poveikio.

Parašykite komentarą