Lipnios etiketės – veiksminga priemonė siuntos saugumui užtikrinti

lipnios etiketėsLipnus popierius – praktiškumo pavyzdys. Bet ar žinote, kam iš tiesų jis gali būti pritaikomas? Ar žinote, kad iš tokio popieriaus gebama pagaminti tvirtą apsaugą? Tikrai taip! Lipnios etiketės – ne tik ženklinimas, o šis tas daugiau.

Paprastumas. Ką jums sako šis žodis? Veikiausiai sukelia teigiamų konotacijų. Tačiau kodėl žmonės neretai viską daro taip komplikuotai? Tarsi paprastumas išvis neegzistuotų. O jis egzistuoja, tik kažkodėl yra paliekamas nuošalyje. Puikus pavyzdys – reikiamybė ką nors užklijuoti. Paimamas popieriaus lapas, su žirklėmis atkerpama jo dalis, tuomet tepama klijais arba ieškoma lipnios juostelės. Bet juk galima ir gerokai lengviau. Optimalus sprendimas – lipnios etiketės. Prireikia mažiau laiko ir priemonių. Tad nedvejodami rašome aukštą balą.

Iš praeitos pastraipos paaiškėja vienas labai svarbus aspektas – lipnios etiketės taupo laiką. Tik pagalvokite – užuot atlikus keletą procesų pakanka vieno. Šiais laikais, kai ir taip daug uždavinių, kai ir taip skubama, lipnių etikečių vaidmuo didesnis nei bet kada.

Galite pagalvoti, kad tą pačią funkciją atlieka tiesiog lipnūs lapeliai. Tačiau tai nėra tas pats. Jie praverčia labai dažnai, bet tinka ne visuomet – pavyzdžiui, jie neapsaugos siuntos. O štai lipnios etiketės šiuo požiūriu labai gerai vertinamos.

Kad ir koks didžiulis būtų naudingumo koeficientas, vartotojams neabejotinai aktuali yra kaina. Ji priklauso nuo konkrečių etikečių tipo, bet turime vieną pozityvią žinią. Jei turite verslą ir reikia didesnio kiekio, tuomet vieneto kaina sumažėja.

O kaipgi kainos ir kokybės santykis? Kokybės vaidmuo lemiamas, nes savaime atsiklijavusios etiketės būtų neefektyvumo pavyzdys. Gamintojai pasirūpina, kad jos tvirtai priliptų ir atliktų savo funkcijas. Kitaip tariant, lūkesčiai pateisinami. Todėl įmonės, kurios dažnai ką nors pakuoja ar siunčia prekes, pasikliauja specialiomis etiketėmis. Ir šis sprendimas duoda naudos. Tai iš pirmo žvilgsnio visai menkas reikmuo, bet ilgainiui paaiškėja, kad lipnios etiketės vienais atvejais yra itin gera informacijos suskaidymo priemonė, o kitais atvejais – tarsi skydas, neleidžiantis negandoms pasiekti privačių daiktų.

Lipnus popierius nėra tik lipnus popierius – štai toks apibūdinimas ypač tiktų ir atskleistų praktiškų sprendimų reikšmę.

 

 

Parašykite komentarą