Renginių organizavimas: kad trikdžiai nepakištų kojos

renginiai

„Noriu, kad veiktų lyg šveicariškas laikrodis“ – frazė, nesvetima kalbant apie videoįrangą. Aparatūros nuoma reikalinga įvairiausiais atvejais – ir ruošiantis konferencijai, ir mąstant apie reklaminį pristatymą. Ir visada – kiekvienoje situacijoje – rūpinamasi, kad trikdžiai nepakištų kojos.

Ko tikimasi?

Ieškantiems geros vaizdo technikos imponuoja tokia aparatūra, kuri veikia… Būtent – kaip šveicariškas laikrodis! Todėl visuomet tikimasi, kad nuomotojai turės ką pasiūlyti, kad tie pasiūlymai nebus tarsi bergždžias reikalas. Klientai tikisi bent kelių dalykų:

  1. Kad bus laikomasi žodžio. Tai susiję tiek su konkrečiais įrenginių modeliais, tiek su laiko terminais.
  2. Kad kaina neviršys numatyto biudžeto (šį punktą kiek vėliau aptarsime plačiau).
  3. Kad iškilus kokiam nesklandumui nereikėtų nervintis.

Nuomos kaina

Kaip vienas iš lūkesčių įvardyta patraukli kaina. Čia svarbu pasakyti, jog pati nuoma iš esmės yra susijusi su mažesnėmis kainomis. Jeigu reikėtų visus prietaisus pirkti, tektų pakloti gana daug. O prireikus atsinaujinti vėl tuštintume kišenę. Dabar situacija klientui palankesnė – ir sutaupyti pavyksta, ir kaskart išsinuomojama nepasenusi technika.

Bendravimas

Projektorių ir kitos aparatūros nuoma turėtų būti visapusiškai kokybiška, be trikdžių. Tam reikalingi bent keli dėmenys. Juos aptarėme, bet dar derėtų paminėti ir mandagų, konstruktyvų bendravimą.

Paprastai manoma, kad paslaugą teikiantys asmenys turėtų būti mandagūs. Tačiau yra ir kita medalio pusė. Įsivaizduokite… Užsukate nuomos tikslais, specialistas jums pasiūlo sėstis, pavaišina arbata ir… pradeda pasakoti apie atostogas, apie planuojamą būsto remontą, apie tai, kad žiema neįprastai šilta… Laukiate, kol bus pradėta kalba apie reikalus, bet niekaip neišlipama iš plepalų liūno. Žvilgčiojate į laikrodį ir nežinote, kaip užsiminti, kad nebegalite tiek laukti…

Džiugu, kad tokia aprašyta situacija tik pavyzdinė. Iš tiesų dažnesni atvejai kur kas konstruktyvesni ir dalykiškesni.

Svarbu daug dalykų…

Nuo kainų iki technikos naujumo, nuo dalykiško bendravimo iki greitos reakcijos į nesklandumus. Taip, visa ši tema yra plati. O kai laikas skuba, kai renginys kone visai čia pat, tampa itin aktualu, kad reikalai klostytųsi pagal planą. Aparatūra, kurią nuomoja profesionalai, būtent ir susijusi su įvykių rutuliojimusi jums palankia tvarka.

 

 

Rašyti tekstus - ne šiaip malonumas. Tai gyvenimo būdas. Bet tai ne grafomanijos apraiškos. Tiesiog daryti tai, kas malonu yra labai sveika. Marius yra tekstų kūrėjas nuo pat 2000 metų, turintis patirties žiniasklaidoje, tarptautinių interneto projektų kūrimo srityje, rinkodaroje, o taip pat ir SEO srityje. Jo straipsniai publikuojami šimtuose interneto leidinių. Šiuo metu Marius dirba rašytojų agentūroje Rasytojas.lt.