Kur kasetės spausdintuvams yra parduodamos pigiausiai?

kasetes printeriamsSpausdintuvas – tai kiekviename ofise esantis aksesuaras. Tai vienas iš pagrindinių įrenginių, užtikrinančių kokybišką biuro darbą, kadangi nuolatos reikia atspausdinti kokius nors dokumentus – sutartis, ataskaitas, sąskaitas faktūras ir taip toliau. Jeigu jūsų įmonė dirba su grafiniais darbais, tai turbūt dažnai reikia atspausdinti ir nuotraukas, skrajutes ar kitus spalvotus dalykus. Visgi, kad galėtumėte gauti spausdintuvo kasetes pigiau, dar prieš perkant spausdintuvus savo biurui, reikia tiksliai numatyti, kam jūs savo spausdintuvus naudosite. Pavyzdžiui, jeigu tik dokumentų spausdinimui, tuomet galbūt jums reikia greitai veikiančio, juodai ir baltai spausdinančio spausdintuvo. Jeigu reikia kokybiškų spalvotų nuotraukų, tuomet be abejo, jau reikės pasirinkti visiškai kitokį spausdintuvą.

Lazerinis ar rašalinis?

Dažniausiai spausdintuvai yra skirstomi į rašalinius arba lazerinius. Anksčiau buvo pigesni rašaliniai spausdintuvai, kurie dirba lėčiau už lazerinius, ypač jeigu mes kalbėsime apie dokumentų spausdinimą. Spausdinant daug dokumentų, rašalinio spausdintuvo kasetė baigiasi greičiau, todėl reikia arba ją papildyti, arba nusipirkti visiškai naują. Iš esmės, rašaliniai spausdintuvai yra gerai tiems, kuriems kartais reikia atspausdinti ką nors spalvoto, taip pat dažniausiai rašaliniai spausdintuvai yra integruojami į daugiafunkcinius aparatus, kartu su skeneriu.

Lazerinis spausdintuvas įprastai būna kur kas kompaktiškesnis ir gali veikti gerokai greičiau. Tai idealus aparatas žmonėms, kurie dirba tik su dokumentais ir jiems nereikia niekada spausdinti ko nors spalvoto. Turint tai omenyje, išlošite daug laiko ir pinigų, pirkdami lazerinį spausdintuvą – taip, jo kasetės taip pat baigiasi, tačiau jūs galėsite įsigyti spausdintuvo kasetes pigiau internetu arba tiesiog su specialia įranga jas papildyti. Taip pat galite turėti partnerius, kurie pasirūpina jūsų tuščiomis kasetėmis – sukaupiate dešimt tuščių kasečių, ir jūsų kasečių pildymo partneriai atvyksta į jūsų biurą, susirenka nenaudojamas kasetes ir netrukus pristato visiškai naujas arba tiesiog papildytas kasetes. Turėti tokius partnerius apsimoka, kadangi sutaupote laiko, o kasečių pakeitimas irgi nekainuos tiek daug, kiek įprastoje parduotuvėje.

Yra ir tokių lazerinių spausdintuvų, kuriais galima spausdinti aukštos kokybės paveiksliukus ir grafinius darbus, tačiau tai yra vieni iš brangiausių spausdintuvų, kurie jau yra skirti būtent tokioms įmonėms, kurioms grafiniai darbai yra pagrindinė niša. Šie spausdintuvai gali atkurti didelį kiekį spalvų ir veikia pakankamai greitai, tačiau kaip jau minėjome, vargu ar įprastam ofisui reikia tokio tikslaus visas spalvas puikiai atkuriančio spausdintuvo, nebent patys norite spausdinti savo įmonės reklamas ir skrajutes.

Taigi, kaip matote, yra galimybių rasti spausdintuvo kasetes pigiau. Be jokios abejonės, printeris yra toks įrenginys, kuris reikalingas kiekviename ofise, nors šiais laikais spausdintuvą jau įprasta matyti ir kiekvienuose namuose. Taigi, turėdami tai omenyje, jūs turėtumėte dar prieš perkant spausdintuvus savo biurui išsiaiškinti, kokio reikės. Nebūtinai reikia pirkti daugiafunkcinį įrenginį, jeigu jums reikia ir spausdinimo, ir atšvietimo. Neretai būna taip, kad šie du dalykai geriau atliekami atskirai – tai jums pasakys ne vienas biuro prietaisų ekspertas, turintis ilgametę patirtį su šiais dalykais.

Parašykite komentarą