Kuo naudingas įmonių katalogas?

imoniu katalogasKurdami vienokį ar kitokį verslą turime pakankamai įvairiausių rūpesčių, jog pirmoje vietoje apie tapimą įmonių katalogo dalimi tikrai nemąstome. Ir visgi, nors tai ir nėra vienas pirmųjų darbų kuriuos turėtumėte atlikti, kažkuriuo metu kartu su savo projektu atsidurti konkrečiame įmonių kataloge būtų išties protingas bei ilgame laikotarpyje tikrai naudingas žingsnis. Tuo labiau, jog įmonių katalogai turi ne vieną ir ne du pliusus, kurie teikia įvairią naudą įmonėms nepriklausomai nuo konkrečios jų veiklos srities.

SEO optimizacija

Ko gero neabejotinai vienas esminių įmonių katalogų privalumų yra tai, kaip tai padeda siekiant savo įmonės vardą kokybiškai optimizuoti paieškos sistemose, paverčiant jį matomu. Taip iš esmės yra dėl to, jog kokybiškų įmonių katalogų Google reitingai (angl. Pagerank) dažniausiai yra išties labai aukšti, kas užtikrina tai, jog Google gerokai labiau vertina būtent šiuose tinklalapiuose esantį turinį nei įprasta.

Būtent dėl to, jei Jūsų įmonė atsidurs tokiame kataloge, nereikės visko pradėti nuo nulio, kaip būtų jei vienintelis Jūsų SEO optimizacijos varikliukas būtų individuali įmonės svetainė – jos optimizavimui nuo visiško nulio gali prireikti netgi maždaug pusmečio, dėl ko greitų rezultatų tikėtis yra tiesiog neverta. Tuo metu Jūsų įmonei atsidūrus kokybiškame įmonių kataloge pakankamai realu, jog Google vadinamieji “vorai” ją pastebės žymiai greičiau, dėl ko įvedę savo įmonės pavadinimą į paieškos sistemą galėsite tikėtis joje rasti norimus rezultatus jau po keleto savaičių ar mėnesio.

Kodėl tai yra svarbu? Nes paieškos sistemomis besinaudojantys žmonės gali pasiekti Jiūsų įmonę tik jei apie ją yra pateikiami rezultatai. Tad kol Google kokybiškai optimizuos Jūsų individualią įmonės svetainę, dalyvavimas įmonių kataloguose yra tikras išsigelbėjimas, neleisiantis paleisti klientų, kurie jau susidomėjo Jūsų vykdoma veikla, ko pasekoje ieško informacijos apie Jūsų įmonę.

Patogus informacijos pateikimas klientams
Taip, mąstydami apie savo įmonės interneto tinklalapį neretai įsivaizduojame tai, jog būtent joje pateiksime visą svarbiausią informaciją. Ir visgi, realybė yra tokia, jog pačius esminius dalykus apie įmonę: jos pavadinimą, steigėjus, rekvizitus, įsikūrimo adresą ir kitus panašius dalykus, reikėtų pateikti būtent įmonių kataloguose.

Prie to iš esmės prisideda jau minėtas gerokai spartesnis tokių katalogų optimizavimas įvairiose paieškos sistemose. Negana to, verta paminėti ir tai, jog įmonių katalogai yra sukurti taip, jog leistų žmonėms norimą informaciją apie vieną ar kitą konkrečią įmonę surasti ypač greitai bei patogiai, dėl ko Jums esminius faktus apie savo įmonę Juose pateikti yra gerokai patogiau ne tik iš asmeninės, bet ir iš visų potencialių įmonės klientų perspektyvos.

Nemokama reklama
Tenka pripažinti, jog aktyvus dalyvavimas įvairiuose įmonių kataloguose yra ir nemokama reklama! Apart minėto iš paieškos sistemų Jūsų įmonę pasiekiančio vartotojų srauto verta paminėti ir tai, jog ją gali pasiekti ir patys vieno ar kito tokio tipo katalogo lankytojai.

Tai užtikrina, jog įmonių katalogas dalį savo lankytojų srauto pasidalins konkrečiai su Jumis, o ilgame laikotarpyje tai gali Jums užtikrinti ne vieną ir ne du naujus klientus!

Parašykite komentarą