Penki įrenginiai, kurių verta laukti 2020m.

Ką tik prasidėję 2020m. žada be galo daug įdomybių technologijų pasaulyje. Pradedant išmaniaisiais telefonais, baigiant namų apyvokos prekėmis, pramonės bei technologijų industrijos sparčiai iriasi į priekį ir sukuria naujų, įspūdingų produktų vartotojams. Visgi. Kada matome tokią didžiulę aibę technikos, gali pasidaryti sudėtinga atsirinkti tai, kas iš tiesų verta jūsų dėmesio. Tam esame mes. Šiame straipsnyje pateiksime penkis įdomiausius šių metų įrenginius, kurių verta laukti kiekvienam(-ai)!

Naujausios technologijos

Xbox Series X, 2020m. pabaiga – žaidimų konsolė

Kartu su PlayStation 5, kitas Xbox sudarys konsolių rinkos branduolį. Šiame sąraše renkamės įrašyti Microsoft, o ne Sony gaminį dėl to, kad Xbox supa daugiau kvapą gniaužiančių gandų. Galingiausi techniniai parametrai, 120 kadrų per sekundę dažnis, palaikoma net 8K vaizdo rezoliucija. Su net keturis kart galingesniu procesoriumi nei paskutinė Xbox One X versija, project Scarlett arba Series X žada būti tikrai įspūdingu produktu.

Naujasis iPhone, 2020m. rugsėjis

Kiti gamintojai gali stengtis kiek nori, kurti įspūdingus, galingus, pribloškiančius bei standartus laužančius išmaniuosius telefonus, tačiau Apple šioje rinkoje yra karalius. Iš naujojo iPhone vartotojai tikisi 5G ryšio palaikymo, tačiau didžioji Silicio slėnio korporacija visada informaciją laiko po devyniais užraktais ir apie savo įrenginį viską paskelbia tik specialaus renginio metu. Iki tol sužinomi tik labai pavieniai dalykai. Kol kas iPhone 11 vis dar šviežias, tačiau jau greitai vartotojai ims nerimauti, koks gi mobilus telefonas bus pristatytas šįsyk?

Motorola Razr, šiais metais

Dar vienas mobilus telefonas šiame sąraše. Tai yra legendinio Motorola, atlenkiamo telefono įpėdinis. Kadangi dabar gamintojai yra labai suintriguoti galimybe gaminti sulenkiamus išmaniuosius telefonus, atsigaunanti Motorola nusprendė kiek kitaip pažiūrėti į susidariusią situaciją rinkoje. Jų modelis – grąžinti atlenkiamus telefonus į madą. Būtent su tokia „ode“ savo legendiniam Razr modeliui iš 2006m., Motorola labai sudomino nemažą ratą vartotojų.

Microsoft Surface Neo, 2020m. pabaiga

Microsoft Surface – lietimu valdomi interaktyvūs ekranai. Kažkas tarp planšetės, didelio išmanaus bei mažo nešiojamo kompiuterio. Jie yra ganėtinai populiarūs JAV, tačiau Europoje bei kitose rinkose pardavimai nestebina. Įdomu tai, kad Microsoft planšetės turės Android operacinę sistemą. Tai savotiškas Microsoft pripažinimas, kad Google laimėjo dvikovą išmaniųjų fronte. Tačiau B.Gates‘o įkurta kompanija ginklų nesudeda.

Tesla Semi, 2020m. pabaiga (numatoma)

Ar tai bus revoliucija sunkiasvorių transporto priemonių rinkoje? Ar tai bus per didelis eksperimentas, kuris subliukš? Pasak pačios Teslos, šis sunkvežimis turės net 480 ar 800km važiavimo nuotolį, kas tikrai neprilygs dyzeliniams sunkiasvoriams, tačiau Kalifornijoje ar JAV vakarinėje dalyje tokie vidutiniai nuotoliai žada nemenką perversmą. Europoje bei kituose regionuose kur daug kalnuotų kelių, vairuotojai ir įmonės į tokią investiciją žiūri skeptiškai, tačiau tiesių ir lygių kelių išmarginta Vakarinė JAV pakrantė ir kai kurios valstijos laukia Tesla Semi. Tokį sunkiasvorį užsakė ir viena Lietuvių bendrovė.

Kaip visada, Tesla akcentuoja, kad šis sunkvežimis turės nepaprastai įspūdingą akceleraciją. Daugybę tonų sveriantis galiūnas turėtų nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėti per 5 sekundes (be krovinio). Tiesa, kaip sakė sunkvežimių ekspertai, tai yra pats nereikšmingiausias rodmuo šioje industrijoje.