Koks užrašas ant paminklo yra geriausias?

Pigūs paminklaiKiekvieno mūsų atsakomybė rūpintis mylimų žmonių kapais, kai jie išeina į kitą pasaulį. Pigūs paminklai nebūtinai yra blogi paminklai, tad kartais investuodami net ir nedidelę pinigų sumą galite gauti labai kokybiškus paminklus, kurie įamžina ten besiilsinčių žmonių atminimą.

Šiuo metu daugelis paminklų gamintojų apie savo paslaugas informuoja internete, kadangi tai patogiausias būdas greitai susipažinti su pasirinkimo galimybėmis ir jas įvertinus pasirinkti tai, kuri geriausiai atitinka Jūsų poreikius.

Pigūs paminklai, kurių išvaizda nėra labai maloni, gali būti papuošiami pasirinkus kokybiškus užrašus. Profesionalūs kapų stilistai gali rekomenduoti tokius užrašus, kurie geriausiai perteikia mintis, kurias norima pasakyti mylimiems žmonėms.

Svarbiausia – iš širdies

Šiais laikais žmonės labai mėgsta minimalizmą, tad nieko keisto, kad dažniausiai ant paminklo matyti tik išėjusio žmogaus asmenvardis ir data, kada jis gyveno čia. Visgi, anksčiau žmonės buvo linkę ant paminklo palikti kur kas daugiau žodžių, kurie tuo pačiu puikiai apibūdina ir pačią asmenybę.

Vietoj to, kad rinktumėtės poetiškus žodžius – galima paprasčiausiai sugalvoti pačiam, kurie geriausiai perteiktų tai, ką Jūs norite pasakyti. Ne visiems patinka tokios poetiškos idėjos ant paminklo, tačiau tai kiekvieno žmogaus pasirinkimas. Svarbiausia, kad Jūsų pasirinkimas tiktų tam žmogui, kurio kapavietė čia yra. Pigūs paminklai – galimybė sukurti atminimo oazę.

Paminklo paieškos

Pigūs paminklai gali būti labai kokybiški, tad kaina neturėtų būti svarbiausias kriterijus, kurį planuojate įvertinti. Svarbiausia, kad stilius būtų toks, koks geriausiai atspindėtų tą žmogų, kuris ilsisi. Pradedant nuo labai išskirtinių ir didelių paminklų, kurie patraukia dėmesį ir tęsiant link kuo paprasčiausių, minimalistinių, kurie Lietuvoje yra patys populiariausi.

Paminklas yra gana individualius dalykas ir jis turi būti ne šabloninis. Kadangi kapuose ilsisi skirtingi žmonės – jiems įamžinti reikia ir individualių paminklų. Tuo pačiu siūlome įvertinti ir tai, kad užrašai ant paminklų nebūtinai turi būti šabloniniai. Juk galima pasirinkti kai ką individualaus ir išskirtinio.

Parašykite komentarą