Kodėl verta reguliariai lankytis pas odontologą?

Dantys yra svarbus ne tik žmogaus sveikatai, bet ir išvaizdai. Sveika burnos ertmė neleidžia plisti bakterijoms ir gali užkirsti kelią įvairioms ligoms. Taip pat sveiki dantys ir graži šypsena suteikia pasitikėjimo savimi ir leidžia nevaržomai bendrauti su aplinkiniais. Visuomenėje vyrauja nuomonė, kad neprižiūrėti dantys parodo žmogaus netvarkingumą ir kartais net socialinį sluoksnį. Žinoma, ne visi gali turėti lygius ir baltus dantis. Ne visada tai lemia netinkama burnos ertmės priežiūra. Pavyzdžiui, net ir geriausios dantų priežiūros priemonės negali pakeisti žandikaulio struktūros ar natūralios danties spalvos. Vis dėlto, viską galima pakeisti.

Dantu implantaiOdontologijos klinikos dabar gali pasiūlyti įvairių procedūrų, kurios padės turėti norimą šypseną. Vienos yra skirtos estetiniam dantų vaizdui, kitos – bendrai burnos ertmės sveikatai. Dantų gydymas ir tvarkymas yra gana brangūs, vis dėlto, savimi, savo išvaizda ir sveikata, besirūpinantis žmogus žino, kad sveiki dantys yra svarbesni už pinigus. Kai kuriems estetinis burnos vaizdas nėra svarbus, tačiau visi savo dantimis susirūpina tada, kai atsiranda skausmas ar kiti nemalonūs pojūčiai.

Laiku sutvarkytas dantis gali padėti išvengti jo netekimo. Dantu implantai kainuoja daugiau, nei reguliarūs vizitai pas odontologą. Jei reguliariai nenorite lankytis pas odontologą, turėtumėte ypatingai prižiūrėti savo dantis namuose ir tinkamai naudoti visas burnos higienos priemones. Po valgio naudokite dantų siūlą, ryte ir vakare dantų šepetėliu bei pasta valykite dantis, o po to naudokite skalavimo skystį. Vis dėlto, kartais nepavyksta išvengti įvairių uždegimų, todėl,  jei pradėjo skaudėti dantį reikėtų nedelsiant kreiptis į odontologą, kuris įvertins jūsų burnos būklę ir paskirs tinkamą gydymą.

Be to, jei bijote odontologijos kabinetų, jums vertėtų žinoti, kad odontologai dantų apžiūrą atlieka visiškai neskausmingi. Vis dėlto, jei apžiūros metu bus pastebėtas gendantis dantis ir jums reikės atlikti dantų tvarkymo procedūrą, viskas bus daroma suleidus nuskausminamuosius. Tokiu būdu jūs nejausite skausmo, o jūsų dantis bus sutvarkytas dar iki skausmo pajautimo.

Reguliarus lankymasis pas burnos priežiūros specialistus padės išvengti dantų skausmo, o jūs galėsite visada džiaugtis nuostabia šypsena.