Kaip tinkamai prižiūrėti dantis?

odontologijos klinika Vilniuje

Kiekvienas žmogus nori turėti sveikus ir gražius dantis. Graži balta šypsena – tai labai reikšmingas savo burnos higiena besirūpinančio žmogaus bruožas. Tinkamas dantų valymas du kartus prieš dieną yra privalomas gerai, ilgalaikei dantų ir burnos sveikatai. Tačiau net jei niekada nepamirštate šio priežiūros būdo, šios priežiūros priemonės mūsų dantims nepakanka. Yra daugybė kitų priemonių, kurios padeda išlaikyti ir gerinti dantų sveikatą. Tarpdančio siūlo naudojimas – tai ne tokia populiari, tačiau taip pat dažna dantų priežiūros priemone, bet liežuvio, akmenų valymas yra dažnai užmirštamos procedūros, bet jų teigiamas poveikis burnos sveikatai yra labai reikšmingas. Bet net ir be galo atidus, atsakingas žmogus, niekad nepamirštantis svarbiausių burnos higienos procedūrų, privalo suvokti, jog net jo nepriekaištinga priežiūra nesuteikia idealios dantų priežiūros. Aukščiausią dantų priežiūros lygį jums padės pasiekti pastovus, profilaktiški apsilankymai pas odontologą.

Tik nepriekaištinga burnos higiena užtikrins idealią dantų sveikatą. Odontologo atliekamos procedūros leidžia lengviau pamatyti aiškius dantų pažeidimus ir užtikrinti kuo geresnę burnos sveikatą. Liežuvio ir tarpdančių valymas padeda palaikyti kuo švaresnius ir tvirtesnius dantis. Papildomos higienos procedūros pas odontologą, kurias rekomenduojama atlikti kas 6 mėnesius, padeda užtikrinti nepriekaištingą apsaugą nuo ligų, dantų tvirtumą ir puikią burnos higieną.

Vizitų pas odontologą dažnumas priklauso nuo daugybės faktorių. Dantų priežiūros yra labai svarbus, bet profilaktiški apsilankymai pas odontologą yra privalomi kiekvienam, net ir pačiam sveikiausiam žmogui. Apsilankymų kiekis taip pat stipriai priklauso nuo paciento amžiaus. Senyvo amžiaus žmonės, o taip pat ir vaikai ar paaugliai turi apsilankyti pas odontologą kartą per pusmetį. Senjorų sveikata yra kur kas silpnesnė, todėl reguliari priežiūra yra labai svarbi, o paaugliai ir vaikai yra gan neatidus, todėl nieko nuostabaus, kad jų burnos sveikata yra kur kas prastesnė. Vaikai, paaugliai ir senjorai – tai dažniausios dantų ir dantenų ligų aukos. Danties skausmas – tai ne vienintelis blogos dantų sveikatos indikatorius, todėl vizitas pas odontologą yra be galo svarbus.

Visuomenėje sklaido mitas, kad senstančio žmogaus dantų sveikata tik prastėja ir šio proceso nesustabdys joks dantų gydytojas. Tai yra netiesa, nes reguliarūs vizitai pas dantų gydytoją padeda apsisaugoti nuo dantų ligų, kurių dažnis laikui bėgant didėja. Tinkama dantų priežiūra ne tik palengvins jūsų gyvenimą, bet ir gali sutaupyti ne mažą sumą pinigų. Jei reguliariai prižiūrėsite savo dantis ir atliksite visas reikiamas burnos higienos procedūras, jūsų dantys išliks tvirti ir stiprūs. „Šypsenos Akademija“ odontologijos klinika Vilniuje nuolat primena savo pacientams kokybiškos dantų bei burnos higienos svarbą, todėl norintys pasirūpinti savo dantų sveikata būtinai pasikalbėkite su klinikoje dirbančiais specialistais, kurie išmokys jus pasirūpinti ir tinkamai prižiūrėti savo dantis.