Keletas svarbių aspektų prieš remontuojant būstą

Landero parketlentėsPlanuojant remontą neretai pamirštamos tam tikros taisyklės, tam tikri dalykai, kurie padėtų sklandžiau atnaujinti būstą. Kalbėsime apie pasiruošimo niuansus, kurie sukelia nemažai klausimų. Yra tokių palyginti greitų remonto formų kaip, pavyzdžiui, Landero parketlentės, tačiau ir tuomet reikalingas planavimas, kruopštus apgalvojimas.

Kur iškraustyti daiktus?

Kambariuose būna daiktų. Vieni mažesni, kiti didesni. Ir visus reikia iškraustyti. Kaip kitaip pakeisi grindis? Kad remonto išvakarėse nereikėtų sukti galvos ir panikuoti, vertėtų susidaryti planą, kas bus išgabenama pirmiausia, kur tie daiktai bus pastatomi. Taip pat svarbu pagalvoti ir apie tai, kas padės nešti. Nes juk koks baldas – ne vieno žmogaus pastangų reikalas.

Kad vėliau, jau atnaujinus kambarį ir norint viską sunešti atgal, nebūtų chaoso, prieš tai netgi galite kai ką susižymėti. Nes tikėtina, kad kokią elektros lemputę ar telefono įkroviklį padėsite kur nors, kur neįprasta, o paskui pamiršite.

Kiek laiko truks remontas?

Labai aktualus klausimas yra remonto trukmė. Jei planuojama, kad tai tęsis savaitę, reikėtų pridėti dar vieną kitą dieną rezervo. Kita vertus, jei pasamdėte specialistus, kurie žino, kokia bus proceso eiga, tuomet laiko sąnaudos turėtų būti kaip sutarta. O štai Landero parketlentės yra pavyzdys, kaip būstas keičiamas į gražiąją pusę išvengiant palyginti didelių laiko sąnaudų.

Kuo didesnis remontas, tuo ilgesnė trukmė. Tai natūralu. Kuo sudėtingesnių sprendimų norite, tuo laiko sąnaudos didesnės. Juk vienoks darbas yra išklijuoti tapetais sienas, o kitoks – pakeisti stogą. Pirmuoju atveju procesas neilgas, o antruoju jis nevienadienis.

Ar pakaks pinigų?

Kad remontas nepriverstų pernelyg daug nervintis, svarbu bent preliminariai apskaičiuoti, kiek kas kainuos. Kai kreipiatės į meistrus, pasidomėkite darbų sąmata. Juk žinant gaires išvengiama nemalonumų, galima nusistatyti biudžetą. Niekas negarantuoja, kad nurodyta apytikslė 2350 eurų suma nepadidės 15 eurų, tačiau tai vis tiek kitaip, negu tikėtumėtės 2000 eurų kainos, o vėliau viskas išaugtų iki 3500 eurų.

Taigi…

Taigi, yra ne vienas aspektas, į kurį tikrai derėtų atkreipti dėmesį. Tiek Landero parketlentės bei jų klojimas, tiek kiti remonto darbai tuomet tampa konstruktyvesni, nereikia blaškytis. Daiktų kraustymo sprendimai, remonto trukmė, reikalinga pinigų suma – visa tai yra būsto atnaujinimo proceso dalys. Kai kiekviena iš tų dalių apgalvojama, viskas vyksta gerokai sklandžiau.

 

 

Parašykite komentarą