Kedai – ne tik prie džinsų

Džinsai ir kedai jau senokai tapo tokiu populiariu bei mėgiamu deriniu, kad daugelis jau nebegali įsivaizduoti, ar galėtų būti kitaip. Ir nors šie du elementai iš tiesų puikiai papildo vienas kitą, nereikia pamiršti, kad tai tikrai nėra vienintelis derinys. Tad  pats metas sužinoti, su kuo dar puikiai dera kedai.

Romantiška vasariška suknelė

Jei manote, kad nusprendus pasipuošti vasariška romantiška suknele, būtinai iš karto teks šokti į basutes arba sandalus, tikrai klystate – juk tokiu atveju puikiai tiks ir kedai. Tai pakankamai laisvą, stilingą, vilioklišką bei nerūpestingą derinį, kuris puikiai tiks atostogoms. 

Klasikinis smėlio spalvos paltas

Klasikinis smėlio spalvos paltas taip pat yra vienas iš tų elementų, prie kuri tikrai priderinsite kedus. Įdomu tai, kad dauguma žmonių vis dar galvoja, kad klasikiniai drabužiai neturi nieko bendra su sportine avalyne, tačiau yra visai ne taip – klasikinis paltas ir kedai – tiesiog sukurti vienas kitam.

Klasikinio stiliaus kuprinė

Tas pats pasakytina ir apie klasikinio stiliaus kuprinę – prie jos taip pat derės kedai,   o jūs galėsite mėgauti  jaunatvišku bei stilingu deriniu. 

Sportinis kostiumas

Na, ir, žinoma, nereikia pamiršti dar vieno dalyko, tai – sportinis kostiumas. Kedai tikrai puikiai tiks prie bet kokio sportinio kostiumo ir taip pasipuošė galėsite be vargo įveikti net pačius didžiausius atstumus. 

Taigi, jei iki šiol manėte, kad kedus verta avėti tik dėvinti džinsus, akivaizdu, kad manėte neteisingai – kaip matyti, egzistuoja tiek daug puikių pasirinkimų, prie kurių kedai tikrai tiks. Tai – klasikinis smėlio spalvos paltas, klasikinė, kuprinė, sportinis kostiumas, o taip pat ir vasariška romantiška suknelė. Tad pats metas įsigyti bent vieną iš šių daiktų ir suprasti, kad puikių derinių gali būti labai daug. Na, o, jei įsigysite visus šiame tekste įvardintus elementus, galite būti tikri – savo mėgstamus kedus išvysite visai kitomis akimis, naujuose įvaizdžiuose. Nežinote, ar iš tiesų verta į tai investuoti? Apsispręsti bus kur kas paprasčiau, jei įvertinsite tai, kaip dažnai avite kedus. Kuo dažniau renkatės šią avalynę, tuo  daugiau šiame tekste išvardintų elementų reikėtų įsigyti.