Kaip praleisti savaitgalį pajūryje?

Dauguma žmonių vasaros metu mėgsta nuvažiuoti prie jūros. Paprastai vykstama į Lietuvos ar užsienio kurortinius miestus. Lietuvoje yra keletas kurortinių miestų netoli jūros, kuriuose vasarą kartais net būna sunku rasti gyvenamąją vietą. Dauguma renkasi Palangą, tačiau ne ką mažiau populiari yra Nida, Juodkrantė ar kiti Kuršių nerijoje esantys miestai.

Renginiai KlaipedaPalangą renkasi tie, kurie nori ne tik pasimėgauti jūros bangų mūša ar pasivaikščioti Baltijos jūroje nutiestu tiltu, bet ir pasilinksminti įvairiuose naktiniuose klubuose ir iki paryčių gyvą muziką siūlančiuose restoranuose. Palanga garsėja savo katiniu gyvenimu, kuris traukia ir jaunesnius ir vyresnius žmones. Taip pat vertėtų nepamiršti nuostabių Palangos pušynų ir netoli jų esančių sanatorijų. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori pasveikti ir sustiprinti imunitetą. Sanatorijose siūlomos procedūros, netoli esanti jūra ir nuostabi gamta pritraukia žmonių iš visos Lietuvos ir užsienio. Be to, Palangoje veikia nuostabus ir didingas Gintaro muziejus, kuris yra renovuotas, o šalia jo esantis parkas pakeri ne tik  nuostabiu gamtos vaizdu, bet ir jame tvyrančia ramybe. Vis dėlto, Palanga yra geriau žinoma, kaip pramogų ir naktinio gyvenimo ištroškusių žmonių kurortas.

Tie, kurie nori daugiau ramybės ir tylos, renkasi Nidą arba kitus Kuršių nerijoje esančius kurortus. Nidos paplūdimiai yra labai geri ir dauguma jų atitinka visus Europos Sąjungos nustatytus reikalavimus. Kasmet yra skiriamos labai didelės lėšos paplūdimių tvarkymui ir kurortinių miestų plėtrai. Čia taip pat rasite nuostabius pušynus ir visoje Lietuvoje garsias sanatorijas. Nidoje yra nemažai prabangių viešbučių, tačiau dauguma renkasi ne tokias brangias gyvenamąsias vietas. Šiame mieste labai populiaru apsigyventi pas žmones nuosavuose namuose ir taip pajusti tikrą Nidos gyvenimo ritmą. Nuostabūs pėsčiųjų ir dviračių takai leis atsipalaiduoti ir mėgautis išskirtine gamta.

Pajūryje taip pat yra vienas didžiausių Lietuvos miestų  – Klaipėda. Čia žmonės atvyksta pailsėti ne taip dažnai, kaip į kitus pajūrio miestus, nes Klaipėda nėra kurortas. Čia yra keli labai gerai žinomi paplūdimiai, tačiau šis miestas geriau žinomas dėl turimo laivų uosto ir kitų čia vykstančių renginių. Jei esate iš kito miesto, greičiausiai sunku bus rasti tinkamas pramogas Klaipėdoje, todėl reikėtų pasidomėti jomis dar prieš čia atvykstant. Internete suvedę raktažodį renginiai Klaipeda rasite daug skelbimų apie greitu metu vyksiančius renginius ir šventes. Jei norite pamatyti tikrą Klaipėdos grožį ir linksmai praleisti laiką, vertėtų pasidomėti kasmet vykstančia Jūros švente. Tai labai gerai žinomas renginys, kuris pritraukia visą būrį gerai žinomų atlikėjų.

Parašykite komentarą