Kaip pasirinkti geriausią šienapjovę?

sienapjoveŪkininko darbai atrodo labai sunkūs tik iš pirmo žvilgsnio. Žinoma, šiek žmonės dirba ir tikrai labai daug, tačiau šiais laikais viskas yra automatizuota, tad darbus galima atlikti ir greičiau, ir paprasčiau. Rotacinės šienapjoves Lietuvoje yra ypač populiarios. Kadangi valstybėje yra labai daug derlingos žemės, kur puikiai auga bet kokio tipo pasėliai – technika padeda be jokio vargo nuimti želmenis ir svarbiausia – nesutrypti, nesutraiškyti jų.

Rotacinės šienapjovės Lietuvoje padeda sėkmingai atlikti pačius svarbiausius ūkininkystės darbus. Kadangi įrangos pasiūla rinkoje yra labai plati – pateikiame kriterijus, kurie Jums gali padėti pasirinkti geriausią šienapjovę.

DYDIS. Pirmiausia reikia įvertinti tai, kokio dydžio įranga Jums yra reikalinga. Atitinkamai pagal tai, kokio pobūdžio šienapjovės norėsite – skirsis ir įranga. Pavyzdžiui, prie traktoriaus kabinamos šienapjovės dažniausiai yra labai didelės. Vieno važiavimo metu gali pašalinti labai didelį kiekį žolės. Galima pasirinkti tokias, kurios veikia stūmimo pagalba. Nesusimaišykite, kas perka ne tik asmeninėms reikmėms naudojantis žmonės, tačiau ir ūkininkai, kuriems reikia pasiekti sunkiai įveikiamas vietas. Galiausiai, toks prietaisas, kuris veikia juo važiuojant. Primena tradicinę žoliapjovę. Tinka tuomet, kai žolės nėra labai daug, tačiau darbus norima atlikti patogiai.

MOBILUMAS. Judėjimo faktorius bei galimybes aptarėme ankstesnėje pastraipoje.

SVORIS. Dažniausiai aktualus tuomet, kai norima įrangą pervežti iš vienos vietos į kitą. Kadangi retas mūsų labai arti namų augina pašarus – natūralu, kad reikia apgalvoti, kaip šienapjovė gali būti nugabenama į konkrečią vietą. Lengviausios, žinoma, yra stumdomos šienapjovės, kurios tikrai nesunkiai transportuojamos iš vienos vietos į kitą.

GAMINTOJAS. Vienas iš svarbiausių kriterijų yra detaliau susipažinti su gamintoju, kuris siūlo savo produkciją. Internete galima atrasti kitų žmonių atsiliepimus apie tam tikrus gaminius. Būtent tai gali būti vienas iš svarbiausių kriterijų, kuris gali padėti teisingai pasirinkti.

KAINA. Nusistačius pinigų sumą konkrečiai žinosite, kiek galite išleisti, tai padės Jums sutaupyti labai daug laiko ir lyginti tik tuos variantus, kurie finansiškai Jūsų piniginei yra labiausiai tinkami. Svarbiausia per daug netaupyti, kadangi dažniausiai rezultatas būna prastas. Įranga gana dažnai genda, o ir jos išlaikymas kainuoja daug. Ieškokite ekonomiško varianto net ir tokiu atveju, jeigu jis kainuoja daugiau.

ROTACINĖS ŠIENAPJOVĖS LIETUVOJE PRIVALUMAI.

  1. Parduodamos skirtingų pločių šienapjovės kiekvienam žmogui pagal poreikius. Nuo 1,30 iki 2 metrų pločio.
  2. Stabili ir tikrai tvirta konstrukcija garantuoja, kad rotacinės šienapjovės Jums tarnaus labai ilgai, sėkmingai ir be jokių degimų.
  3. Įrangai suteikiama garantija, kuri dar labiau užtikrina sėkmingą veikimą bei gamintojų pasitikėjimą savo prekėmis.
  4. Kuriama įranga yra nedidelio svorio, kad ją būtų galima nesunkiai transportuoti iš vienos vietos į kitą.
  5. Jos puikiai tinka tiek nedidelėms erdvėms, tiek laukams pjauti. Nesunkiai pasiekia net ir sudėtingas vietas, taip pat užvažiuoja į kalnus. Žemės nelygumai taip pat nesukelia problemų.

Įprastus darbus atlikti su kokybiškomis priemonėmis yra kur kas paprasčiau, patogiau ir greičiau. Kadangi rinkoje pasiūla labai plati – įvertinkite kuo daugiau galimybių prieš sumokėdami pinigus už daiktą.