Kaip papuošti namus Kalėdoms

Kaip papuošti namus Kalėdoms?

KAIP PAPUOŠTI NAMUS KALĖDOMS, KALĖDŲ DEKORACIJOSArtėjant Kalėdų šventei, viena iš pargrindinių užduočių — kaip papuošti namus Kalėdoms? Kalėdų dvasiai ir namų jaukumui sukurti užteks keleto dalykų:

Paprasčiausias, bet ne prasčiausias būdams namams suteikti Kalėdinę dvasią — įvairios žvakės. Jos gali būti paprastos arbatinės, aromatinės žvakės, baltos ar ryškių spalvų: komponuokite, derinkite prie namų interjero, kurkite įvairias kompozicijas ir Jūsų namai prieš šventes taps tikrai jaukūs.

Įvairūs mezginiai ir nėriniai. Netgi vaikai, kurie moka nors truputį nerti, gali papuošti namus Kalędoms — tereikia nunerti keletą snaigių, kuriomis galima papuošti langą ar baldus namuose. Nunertomis snaigėmis galima papuošti lempų gaubtus — snaiges sisiūti pagal gaubtų formą ir užmauti ant jų. Snaigės gali būti baltos arba ryškių, šventinių spalvų.

Nėrinių aistruoliams taip pat turime patarimą kaip papuošti namus Kalėdoms — nunerkite snaigių formos servetėles stalui papuošti iš storų siūlų. Taip Jūs nušausite du zuikius: ir stalas atrodys šventiškai, papuoštas puriais, baltais debėliais, ir nėrimo darbai vyks greičiau.

Kokios Kalėdos be apelsinų ar mandarinų? Džiovintais apelsinais ar mandarinais gali papuošti eglutę, stalą, kalėdinį vainiką ar dovanas. O čia patarimas tiems, kas nežino, kaip išdžiovinti šiuos vaisius:

  • Supjaustykite apelsinus ar mandarinus griežinėliais, apie 1 cm storio.
  • Džiovinant, geriausia juos dėti ant grotelių, nes padėjus į kepimo skardą, aplesinai ar mandarinai stipriai prilips ir Jūs jų neatplėšite.
  • Įdėkite į 120 laipnių karščio orkaitę ir džiovinkite apie 2 – 3 valandas. Butinai retkarčiais apverskite, kad nepriliptų ir džiūtų tolygiai.
  • Palaukite kol atvės ir darykite ką tik leis Jūsų fantazija  — puoškite eglę, suriškite kaspinėliais, padarykite girliandą ir pan.

Namus galite dekoruoti kalėdinėmis pagalvėlėmis.

Dar vienas tikrų Kalėdų atributas — Kalėdinis vainikas. Kaip be vainiko papuošite namus Kalėdoms? Vainiką pasidaryti visai nesunku: supinkite medžių šakas, į jas galima prikaišioti pušies šakelių ir vainikas pagamintas. Papuošti Kalėdinį vainiką galima eglės žaisliukais, kankorėžiais, džiovintais apelsinais ar mandarinais, cinamono lazdelėmis, kaspinais ir dar begale įvairiausių mažmožių ir blizgučių, kurių galite lengvai rasti namuose.

O kaip savo namus puošiate Jūs? Pasidalinkite savo patirtimi.

Butų nuoma prie Šventojoje

Parašykite komentarą