Kaip įsirengti nedidelę vonios patalpą?

vonios kambarysVonia yra vienas svarbiausių kambarių namuose. Ten žmonės švarina ne tik kūną, tačiau tuo pačiu ir mintis, tad labai svarbu tinkamai pasirūpinti vonios patalpa, kad buvimas joje būtų kokybiškas. Jeigu turite didelę vonią, laiko ir tinkamą kiekį investicijų – tokiu atveju problemų nekils. Jeigu patalpa maža – tuomet tenka ieškoti strategijų, kaip sukurti interjerą, kad būtų ir gražu, ir patogu. Šiuolaikiškos vonios plytelės gali atgaivinti net ir labai seną patalpą, tačiau kokie baldai ir įranga taip pat būtina vonioje?

Dušas ar vonia? Naujausi namų projektai dažniausiai orientuojasi į dideles ir erdves patalpas, tad nieko keisto, kad stengiamasi sukurti kuo patogesnius namus. Tiesa, jeigu patalpa yra gana maža, tokiu atveju geriausiai tinka dušas, kadangi jis užima kur kas mažiau vietos nei kad tradicinė gulima vonia. Juolab, nusprendus, kad Jums tinka vonia – norima pirkti kuo didesnę, kad gulėjimas joje būtų tikras malonumas. O didesnei, natūralu, reikia ir daug vietos. Šiuo atveju puikiai tinka dušo kabina, kuri tuo pačiu ir mažesnė ir kur kas pigesnė.

Šviesios spalvos. Būtinai siūlome pasirinkti šviesių spalvų plyteles, kadangi jos vizualiai erdvę padaro kur kas didesne. Tamsios spalvos yra sunkios, tad tuo pačiu ir patalpa dažniausiai atrodo kur kas mažesnė. Šiuolaikiškos vonios plytelės taip pat labai dažnai būna dekoruotos įvairiausiais raštais, kurie vonią padaro dar įspūdingesne.

O kam ta kriauklė? Jeigu patalpa labai maža – galima atsisakyti tokių smulkmenų, kurios kaip kriauklė nėra būtinos, kad pati vonios patalpa būtų kur kas funkcionalesnė. Juk rankas nusiplauti galima ir vonioje arba dušo kabinoje, o pati kriauklė užima gana daug vietos. Taigi, užtenka pašalinti paprasčiausią įrangą ir vonioje bus kur kas daugiau vietos, kurią galėsite išnaudoti savoms reikmėms.

Spintelės ir kiti nereikalingi baldai. Kuo mažiau nereikalingų baldų bus patalpoje – tuo vietos bus daugiau. Žinoma, tam tikrų spintelių, kuriose galima laikyti daiktus – reikia, tačiau svarbiausia pasirinkti tokias, kurios būtų funkcionaliai panaudojamos. Tuo pačiu mažose patalpose rekomenduojame aukštas spinteles, kuriose būtų kuo daugiau lentynėlių. Kuo vertikalesnės jos bus, tuo jose laikomi daiktai ir užims vonioje mažiau vietos ir tuo pačiu atrodys tvarkingiau.

Tvarka ir priežiūra. Šiuolaikiniai namų projektai neatsiejami nuo modernizmo, o pastarasis nuo tvarkos. Kuo saugau dėmesio skirsite tvarkai, tuo vonia atrodys gražiau. Svarbiausia yra nepalikti visur primėtytų daiktų, kurie labai apsunkina kambarį ir pastarasis paprasčiausiai atrodo netvarkingai. Svarbiausia, kad vonioje būtų kuo mažiau smulkmenų o jeigu tokių yra – tuomet jas reikia laikyti atitinkamose spintelėse.

Kuo daugiau meilės ir dėmesio spintelei skirsite – tuo labiau ji patenkins Jūsų poreikius. Išnaudokite tai.

Tvarkingoje vonioje ir būti yra kur kas maloniau. Jeigu neturite daug investicijų, tačiau norite bent kiek pagyvinti vonios patalpą – rekomenduojame keisti plyteles, kadangi sienų ir grindų pakeitimas lemia daugiau nei 70 procentų bendro vaizdo. O šiuolaikiškos vonios plytelės nėra brangios, atrodo labai gražiai ir tuo pačiu tarnauja ilgus metus.

Parašykite komentarą