Ką turite žinoti jūs, kad įrengtumėte pačią geriausią svetainę savo namams

Svetainė yra labiausiai reprezentatyvus kiekvienų namų kambarys. Galime į ją žiūrėti tarsi į vizitinę kortelę, kuri atspindi visą būsto subtilumą bei grožį. Bet įrengti svetainę, kuri atimtų žadą visiems apsilankiusiems yra daug sunkesnė užduotis, nei daugelis naujų namų šeimininkų įsivaizduoja. Kai būdų įrengti svetainę yra taip daug, belieka tik sėdėti ir sukti galvą, kaip gauti norimą jaukumą ir grožį iš mūsų naujojo kambario. Taigi ką reikia daryti, kad sukurti nepriekaištingą svetainę, kurią galėsime su pasididžiavimu demonstruoti savo svečiams?

Abstrakti dekoracija. Fotodrobės pavyzdys svetainei.

Svarbiausia yra būti apsukriam ir žinoti kuo daugiau smulkmenų ne tik apie naujuosius baldus, bet ir apie savo patalpas. Tik išmatavę ir gerai ištyrinėję kiekvieną kambario centimetrą galėsite rasti tokius baldus, kurie puikiai prisitaikys prie kambario, jo formos. Nepamirškite, jog kad ir kaip gerai baldas atrodytų tam tikroje patalpos vietoje, taip pat labai svarbu yra palikti vietos laisvam judėjimui kambaryje. Tad ieškokite tokių baldų kurie netrukdys eismui svetainėje.

Neieškokite baldų tik pagal išvaizdą. Geriausi baldai bus tie, kurie ne tik atitiks jūsų vaizdinius poreikius, bet ir galės be vargo sutalpinti norimus daiktus. Šis aspektas labai priklauso nuo žmogaus, tad gerai pagalvokite apie baldus bei jų talpą, nes tik kai žinosite, ką juose laikysite, galėsite išrinkti geriausius baldus savo svetainei. Tarybiniais laikais buvo labai populiaru pirkti milžiniškas spintas kuriose būtų talpinamas įvairiausias šlamštas. Stenkitės vengti tokių didelių spintų, bet ir nepirkite visiškai smulkučių baldų. Svetainė negali būti visiškai tuščia.

Gerai apsvarstę, kokius daiktus planuojate talpinti į baldus be jokio vargo rasite savo pasirinkimą. Jeigu niekaip negalite apsispręsti, galite pakabinti keletą spintelių, indaujų, rasti neblogą televizoriaus stalelį bei komodą. Tai nėra pats originaliausias pasirinkimas, tačiau taip užtikrinsite, kad svetainėje yra pakankami vietos eismui, tačiau tuo pačiu ji neatrodo visiškai tuščia, o visi baldai puikiai atliks savo funkcijas ir tarnaus jums. Šis variantas yra taupiausias ir praktiškiausias, tad rinkitės jį tik tada, jeigu neįsivaizduojate, kaip norite įrengti savo svetainę.

Kad svetainė atrodytų klasiškai ir subtiliai ir tuo pačiu atitiktų visus jūsų poreikius, gerai pagalvokite, kokio stiliaus baldus pirksite. Stenkitės nemaišyti baldų stilių. Svetainėje turi ryškiausiai matytis keletas panašių, derančių spalvų, kurios nekontrastuoja viena su kita ir sudaro gražų bendrą vaizdą. Kaip dekoracijas svetainėje galite naudoti įvairias pagalvėles, nuotraukas, fotodrobes. Pastarosios suteikia kambariui ypatingo charakterio ir gyvybingumo.

Fotodrobės yra nebrangios bet yra pačios populiariausios ir skoningiausios dekoracijos priemonės. Jų dėka kambarys išlieka klasiškas, bet ir turi jūsų šeimos jaukumo ir charakterio. Tad gerai parinkti baldai ir skoningos dekoracijos kaip derančios pagalvėlės, žaisliukai, nuotraukos ar fotodrobės sukurią gražią svetainę.

Parašykite komentarą