Ką reikia žinoti prieš užsakant reklaminį stendą

Viena iš išorinės reklamos formų yra reklaminiai stendai. Tai įvairių formų stendai pastatomi  prie įmonės arba pakelėse, kurių nuolat skleidžiamą reklamos žinutę gali perskaityti praeiviai arba žmonės važiuojantys automobiliais. Lauke reklaminiai stendai ant jų esančią reklamą transliuoja nuolatos. Tai pakankamai pigūs, lengvai įrengiami ir transportuojami įrenginiai. Tad, ką reikia žinoti prieš užsakant reklaminį stendą?

Reklaminių stendų maketavimas – spausk čia >>

Naudingi patarimai

Reklaminiai stendaiReklaminiai stendai gaminami prieš skelbiant įvairias akcijas, įvedant į rinką naują produktą arba įkūrus naują prekybos vietą. Pirmiausiai labai svarbu apsispręsti, kokiu tikslu gaminamas reklaminis stendas. Šie tikslai gali būti labai įvairūs, tačiau dažniausia reklaminių stendų paskirtis yra informuoti, skatinti pardavimus, didinti įmonės ar prekės ženklo žinomumą.

Norint turėti tikrai efektyvų reklamos stendą, reikia apsispręsti dėl jo turinio. Reklaminio stendo turinys nebūtinai turi būti agresyvus ir raginti imtis veiksmų. Tai gali būti labai paprastas, nuoširdus sakinys, šmaikšti žinutė ar išmintingas pasakymas. Įsimintinumas – tai pagrindinis reklaminio stendo turinio tikslas.

Įmonės, prekės ženklo ar produkto populiarinimui reklaminį stendą tinka įrengti šalia kelių, automagistralių, tačiau jei reklaminio stendo tikslas – informacinis, reikia jį statyti netoli prekybos vietos. Kokybiškas reklaminis stendas turi atkreipti į save dėmesį. Žmonės, matydami reklamą pateiktą reklaminio stendo pavidalu, turi ją įsiminti.

Reklaminių stendų naudojimas

Ką reikia žinoti prieš užsakant reklaminį stendą? Reikia žinoti, kaip juos naudoti efektyviai.

Siekiant reklaminio stendo efektyvumo, reikia nustatyti savo tikslinę auditoriją ir tik tada sukurti pagrindinę reklaminę žinutę. Tai taip pat padės parinkti reklaminio stendo rūšį, pastatymo vietą. Reklaminiai stendai montuojami prie sienos arba prie stovo ir gali būti tinkami naudoti vidaus ir išorės sąlygomis.

Apibendrinant, ką reikia žinoti prieš užsakant reklaminį stendą, galima teigti, kad svarbiausia surinkti informaciją apie stendų dydžius, konstrukcijos ypatumus bei papildomas gamintojų sąlygas. Reikia įvertinti tai, kad reklaminiai stendai ne tik pagaminami, bet ir transportuojami  į visus Lietuvos miestus bei pastatomi, todėl rinkdamiesi šią reklamos formą neturėsite papildomų rūpesčių.

Parašykite komentarą