Jei jums sunkiai sekasi surasti pirkėją savo transporto priemonei

Jei be automobilio jaučiatės, kaip be rankų, tuomet suprantama, kad susidūrę su būtinybe įsigyti naują transporto priemonę ir parduoti senąjį – jaučiate paankamai didelį stresą. Tiek automobilio pardavimas, tiek ir naujo įsigijimas yra varginantis ir daug jėgų reikalaujantis procesas. Ir nors šiandien transporto priemonių rinka yra didžiulė, tai tikrai nereiškia, kad kiekvienas vartotojas akimirksniu išsprendžia savo automobilio pardavimo ar naujos transporto priemonės įsigijimo klausimus.

 

Ieškodami savo parduodamos transporto priemonės pirkėjo ganėtinai dažnai žmonės susiduria su sunkumais. Jiems tenka patirti papildomas išlaidas internetinių skelbimų publikavimui, jiems neišvengiamai tenka atsakinėti ir susidomėjusių žmonių skambučius, vykti į susitikimus, kuriuose yra aprodoma parduodama transporto priemonė, nuolatos girdėti tuos pačius klausimus ir raginimus sumažinti prašomą kainą bei kt. Nepatogumų, kurie kyla tokiu būdu parduodant savo automobilį, būna daugybė. Ir tik nedaugeliui laimingųjų savo transporto priemonę tokiu būdu pavyksta parduoti vos per kelias dienas.

Todėl jei jūs galvojate apie efektyvesnį ir sklandesnį savo transporto priemonės pardavimo procesą, savo automobilį galite pasiūlyti automobilių supirkėjams, kurie siūlo profesionalias automobilių supirkimo paslaugas visoje Lietuvoje.

Kodėl automobilių supirkimas?

Pagrindinė priežastis, kodėl vairuotojai pasirenka automobilių supirkimo paslaugas, yra tiesiogiai susijusi su pardavimo sparta. Nei vienu kitu būdu savo transporto priemonės negalime parduoti taip greitai ir sklandžiai.

Jei pasirenkame automobilių supirkimą, tuomet mums tereikia pasirinktiems automobilių supirkimo paslaugų teikėjams internetu pateikti savo pasiūlymą. Savo ruožtu automobilių supirkėjai su savo klientais susisiekia per vieną ar kelias minutes nuo gauto pasiūlymo.

Su šios srities specialistais klientams telefonu kalbėti ilgai tikrai netenka. Jie puikiai išmano savo darbą, o tai reiškia, kad žino, kas yra svarbiausia ir kokias detales reikėtų aptarti pirmiausia. Telefoninio pokalbio metu išsiaiškinus visas aktualias detales, susijusias su jūsų parduodamu automobiliu, jie jūsų nurodytu laiku atvysta į jūsų nurodytą vietą. Neretai susitikimas įvyksta ir vos per vieną valandą. Viskas labai tiesiogiai priklauso nuo jūsų lūkesčių, pvz., jei norite savo transporto priemonę parduoti pusvalandžio bėgyje – tai automobilių supirkėjams nesukels didelių sunkumų.

Kokius automobilius galima pasiūlyti automobilių supirkėjams?

Jei iki šiol buvote naudojęsi tik skelbimų portalais, natūralu, kad jums gali kilti toks klausimas. Tačiau atsakymas į jį pradžiugina kiekvieną transporto priemonės pardavėją. Automobilių supirkimo specialistai perka VISAS transporto priemones! Tai reiškia, kad jūs galite turėti tiek lengvąjį automobilį, tiek ir sunkvežimį ar motorinę valtį – pateikę savo transporto priemonės pasiūlymą automobilių supirkėjams, labai greitai sulauksite atsakymo ir galėsite dar tą pačią dieną įvykdyti sandorį.

Automobilių supirkėjams galite pasiūlyti šias transporto priemones:

  • Visų markių ir modelių;
  • Bet kurių gamybos metų;
  • Bet kokios techninės būklės;
  • Lengvuosius automobilius;
  • Komercinį transportą;
  • Motorines transporto priemones.

Kadangi automobilių supirkimas yra siūlomas visoje Lietuvoje ir visomis savaitės dienomis (24 val. per parą), kiekvienas transporto priemonės savininkas, ieškantis pirkėjo, turi puikias galimybes pasinaudoti šiomis paslaugomis.

Parašykite komentarą