Pigaus ir kokybiško sodo namelio statybos

Atėjus pavasariui visiems mums norisi vis daugiau gamtos žalumos ir galimybės atitrūkti nuo kasdieninių darbų. Tie, kas gyvena nuosavuose namuose turi neįtikėtinas galimybes poilsiui bei privatumui, na o likusieji lieka svarstyti, kaip praleisti laiką. Jei jau kuris laikas svajojate turėti sodo namelį, tačiau esate įsitikinę, jog tai pernelyg brangus sprendimas – nebūkite tokie tikri. Mes turime pasiūlymą, kuris jums daug nekainuos, na o vertė, kurią gausite, bus tiesiog neįkainojama. Pagrindinė investicija mūsų pasiūlyme yra žemės sklypas, tad norėdami sutaupyti, galite ieškoti toliau nuo miesto arba pasinaudoti tėvų ar senelių žeme. Joje pasistatyti sodo namelį nebus brangu ir mes papasakosime kaip geriausia tai padaryti.

Tam, jog sodo namelio statybos nevirstų viso gyvenimo projektu, jums reikia gan greitų rezultatų. Tik tokiu būdu dar šiais metais spėsite pasimėgauti šio namelio teikiamais privalumais. Greičiausias, pigiausias ir paprasčiausias būdas – metalinis garažas. Taip taip, juos galite įsigyti net ir iš skelbimų, jau naudotus ir to bijoti nereikia. Šis garažas neatrodo išvaizdžiai, tačiau jį apdirbus viskas atrodo gerokai gražiau. Šiltinimas akmens vata padeda suskurti šiltą ir jaukų būstą, kuriuo galėsite naudotis kiekvieną sezoną. Žinoma, dažniausiai tokie pastatai tampa vasarnamiais, tačiau žiemą toli nuo miesto tiesiog laukuose ir veikti nebūtų ką. Taigi, jei anksčiau nė nesusimąstėte apie tai, jog senas garažas gali tapti išvaizdžiu nameliu, mes siūlome nepamiršti šios idėjos. Tokio tipo garažas turėtų būsi pastatomas ant plytų ar blokelių, kad būtų šiek tiek pakeltas nuo žemės. Geriausias būdas sukurti reikiamą šilumos varžą – šiltinimas akmens vata, kuris galėtų būti atliekamas tiek iš išorės, tiek iš vidaus. Ši technologija yra tinkamiausia ne tik dėl neįtikėtinos varžos, bet ir dėl greito padengimo, plono sluoksnio, kuris leidžia taupyti erdvę. Niekam ne paslaptis, jog garai nėra itin dideli, tad jei galite sutaupyti dešimt centimetrų nuo lubų – tai jau neįtikėtinas pasiekimas. Apšiltinus garažą galima pradėti apdailos darbus, kurie jau priklauso nuo to, ko norite ir kiek galite investuoti. Šiandien statybinių medžiagų pasirinkimas yra tiesiog neįtikėtinas, na o nedidelė erdvė leis pasirinkti pačias geriausias medžiagas rinkoje.

Na ir galiausiai – namo išorė. Jums reikia uždėti stogo dangą bei pasirūpinti fasadu. Tai darbai, kuriuos nesudėtingai atliksite patys, jei tik pasirinksite kokybiškas medžiagas, su kuriomis dirbti nėra sudėtinga. Tokie sodo nameliai atrodo išties neįtikėtinai jei yra apkalami lentelėmis. Jos suteikia jaukumo ir stiliaus, kuris svarbus nepaisant to, kiek galite ir norite investuoti į sodo namelio įrengimą.

Taigi, jei išgirdę mūsų pasiūlymus vis dar abejojate, mes siūlome patiems paskaičiuoti, kiek kainuotų toks namelio įrengimas ar statybos, na o gauti rezultatai jus tikrai nustebins. Šiandien sodo namelį gali įsirengti kiekvienas, tad viskas priklauso tik nuo jūsų pačių priimamų sprendimų.