Kodėl dušo kabinos tampa populiaresnės už vonią?

dužo kabinaKeičiantis gyvenimo tempui vonios procedūroms lieka vis mažiau laiko. Žinoma, jaukus valandėlės pasilepinimas vonioje vis dar skamba labai patraukliai, tačiau dušo kabinos siūlo kur kas greitesnes ir patogesnes higienos procedūras. Dušo kabina taupo ne tik mūsų laiką, bet ir vandenį. Nors diskusijos, kas geriau, – vonia ar dušas, vis dar keliamos į viešąją erdvę, šios srities ekspertai vieningai sutinka, kad, vertinant iš praktinės pusės, dušas neabejotinai šauna į lyderio pozicijas.

 

Dušo kabinos siūlo greitesnį ir patogesnį būdą praustis

Reikia pripažinti, kad dušo kabina dažnu atveju tampa itin patogiu pasirinkimu, pvz., jei skubate į darbą ar grįžote po treniruotės, nusiprausti duše yra kur kas patogiau, kadangi nereikia laukti, kol į vonią pribėgs vanduo, be to, dušas kur kas greičiau nuplauna prakaitą ir kūno nešvarumus (po mirkimo vandenyje, paprastai, dar turime nusiprausti po tekančia srove). Galiausiai, jei mums reikia nusiprausti tik rankas, pėdas ar išsitrinkti plaukus, duše tai padaryti bus taip pat gerokai paprasčiau. Kalbant apie patogumą, reikia pripažinti, kad į dušą kur kas lengviau įlipti. Tai itin aktualu vaikams, vyresniems ar judėjimo negalią turintiems žmonėms. Dušas sulaukia ir ypatingo keturkojų mylėtojų dėmesio, kadangi grįžus iš lauko jame kur kas paprasčiau nuprausti augintinio letenas.

 

Taupykite vonios kambario erdvę ir vandenį

Dušo kabina užima gerokai mažiau vietos nei vonia. Tai itin svarbu tuomet, jei vonios kambario plotas yra nedidelis. Mažesnės dušo kabinos įrengimui užtenka vos vieno kvadratinio metro grindų ploto, o tai reiškia, kad ir nedideliame vonios kambaryje dar liks vietos skalbimo mašinai, vonios spintelei ar kitiems baldams. Be to, prausimasis duše leidžia sutaupyti gana daug vandens – skaičiuojama, kad prausiantis po dušu jo sunaudojama iki 5 kartų mažiau. Žinoma, daug kas priklauso nuo maudymosi įpročių. Jei mėgstate ilgas vandens procedūras, ženklaus skirtumo gal ir nepastebėsite.

 

Plati modelių pasiūla individualiems gyventojų poreikiams

Augant dušo kabinų paklausai, dušų modelių pasirinkimas tapo iš tiesų platus. Dušo kabinos skiriasi ne tik savo formomis, dydžiu ar dizainu, bet ir funkcionalumu bei naudojimo patogumu. Pvz., mėgstantiems pasilepinti vandens procedūromis siūlomi dušai su masažine ar garų funkcija. Taip pat galima rinktis dušus su skirtingomis vandens srovių galimybėmis, kad galėtumėte mėgautis tiek didesne srove prausimuisi, tiek lietų primenančia atpalaiduojančia vandens dulksna. O gal mėgstate maudytis su muzika? Puiku! Duše galite įsirengti ir belaidį muzikinį centrą.

Rašyti tekstus - ne šiaip malonumas. Tai gyvenimo būdas. Bet tai ne grafomanijos apraiškos. Tiesiog daryti tai, kas malonu yra labai sveika. Marius yra tekstų kūrėjas nuo pat 2000 metų, turintis patirties žiniasklaidoje, tarptautinių interneto projektų kūrimo srityje, rinkodaroje, o taip pat ir SEO srityje. Jo straipsniai publikuojami šimtuose interneto leidinių. Šiuo metu Marius dirba rašytojų agentūroje Rasytojas.lt.