Įmonių steigimas pagal etapus: ką reikėtų žinoti?

 

Labai dažnai pradedantys verslininkai, kurie į rinka dar tik įžengia, turi gerą idėją, nori kurti verslą, bet nežino nuo ko pradėti ir kaip viską įgyvendinti teisingai. Todėl Lietuvoje kasmet kuriasi vis daugiau agentūrų, kurios gali pasirūpinti, kad įmonių steigimas būtų sklandus ir sėkmingas. Profesionalai, dirbantys su tokiomis paslaugomis dalijasi žinios apie tai, kokie etapai svarbiausių įmonės steigimo procese.

Geras pavadinimas

Tai labai svarbus verslo kūrimo etapas. Dažniausiai prieš kuriant verslą, žmonės iš anksto apgalvoja, kokia bus jų tikslinė auditorija, kuo ji pasižymės. Tačiau ne visada skiria pakankamai laiko pavadinimui. Jis yra labai svarbus ir kai kurioms įmonėms netgi iš anksto nulemia sėkmę. Įvairūs verslo konsultantai ir tyrinėtojai sako, kad įmonės vardas ilgainiui turėtų tapti sukurtu prekės ženklu, kuris jau yra daug daugiau nei tik pavadinimas. Prekės ženklas yra tarsi įmonės kokybės garantas, jos filosofijos ir vertybių nešėjas.

Dokumentai

Po malonaus ir kūrybiško proceso, kurio metu sugalvosite savo įmonei pavadinimą, reikės žengti į kitą etapą, kuris nėra toks malonus – steigimo dokumentai. Lietuvoje įmonių steigimas užima nemažai laiko ir reikalauja užpildyti visą galybę dokumentų, tarp jų ne tik steigimo dokumentus, bet ir akcininkų susirinkimo protokolą, įstatus ir kt. Be to, šiame etape reikėtų atsidaryti banko sąskaitą su įstatyniu įmonės kapitalu.

Registruokitės

Kai visi svarbiausi etapai padaryti tinkamai, UAB steigimas jau juda daug greičiau. Reikia tik už registruoti naują įmonę juridinių asmenų registre. Norint užregistruoti įmonę, ji turės turėti ne tik savo steigėjus, bet ir vadovą. Juo galite būti pats, tačiau buhalterio, kuris tvarkytų visus finansinius įmonės reikalus, geriau ieškoti profesionalų tarpe. Ne kiekvienas verslininkas gali būti geru buhalteriu. Deja, tačiau būtent nuo šio darbuotojo labai stipriai priklauso įmonės sėkmė ir finansinę gerovė.

Kaip viskuo pasirūpinti greitai?

Tiesa ta, kad įmonių steigimas Lietuvoje nėra toks jau paprastas dalykas, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Dokumentai ir važinėjimas po institucijos atima nemažai laiko ir jėgų. Todėl norėdami viską atlikti nepriekaištingai, pagalvokite apie profesionalų pagalbą. Lietuvoje tokios įmonės kaip FRONDITA, UAB gali Jums padėti su šiuo iššūkiu susidoroti greitai ir tinkamai. Profesionalūs savo darbą išmanantys specialistai už Jus pasirūpins įmonės steigimu, visais reikalingais dokumentais ir kitomis procedūromis. Jums liks tik mėgautis puikiu rezultatu ir plėtoti verslą.

 

Parašykite komentarą