Kai iškilusios finansinės problemos sprendžiamos tarpusavio skolinimo platformų pagalba

Finansinės problemos sprendžiamos

finansinės problemos sprendžiamos

Manote, kad dabartines jums iškilusias finansines problemas galėtų efektyviausiai išspręsti paskolos internetu? Tačiau tai būtų pirmasis kartas, kai jūs kreiptumėtės į kreditorius? Jus taip pat gąsdina toks finansinis sprendimas ir jūs nenorite finansiškai įsipareigoti oficialiems kreditoriams? Jei taip, tuomet jūs galite dėl paskolos internetu kreiptis ir į privačius fizinius asmenis. Ir ne, šiuo atveju mes jums nesiūlome kreiptis dėl paskolos pasirašant vekselį.

Siūlome pagalvoti apie tarpusavio skolinimo platformas, kurių Lietuvos rinkoje yra ne viena ir ne dvi. Ir net jei jūs iki šiol nebuvote girdėję apie tarpusavio skolinimo platformas ar juolab jomis domėjęsi – galite pasinaudoti tarpusavio skolinimo platformų palyginimo portalais, tokiais kaip https://www.zmoneszmonems.lt/, kuriuose galėsite surasti daugiau jums aktualios informacijos tiek apie patį tarpusavio skolinimą, tiek ir apie konkrečias mūsų rinkoje veikiančias tarpusavio skolinimo platformas.

Bet kuriuo atveju, jei jūs nuspręsite pasinaudoti tarpusavio skolinimo platformomis, nepamirškite, kad tokiu būdu jūs galėsite iš privačių fizinių asmenų pasiskolinti kur kas saugiau. Tai reiškia, kad jums nebereikės galvoti apie vekselius. Viskas vyks visiškai kitokiu principu ir suteiks jums gerokai daugiau patogumo. O tam, kad jums būtų kur kas lengviau suprasti, kaip visa tai vyksta, pateiksime jums šiek tiek naudingos papildomos informacijos.

Įsivaizduokime, kad jūs pasirenkate konkrečią tarpusavio skolinimo platformą ir apsilankę joje užpildote paskolos paraišką. Tuomet tarpusavio skolinimo platformos operatorius atlieka vieną iš savo funkcijų, t.y. jūsų mokumo vertinimą. Tai yra labai svarbi procedūrą ir labai svarbi sudedamoji paskolų suteikimo proceso dalis. Tarpusavio skolinimo platforma pati neteikia paskolų, tačiau ji yra atsakinga už tai, jog į paskolų prašančių fizinių asmenų sąrašus patektų tik tie vartotojai, kurie yra mokūs ir atitinka visus Vartotojų mokumo vertinimo įstatyme numatytus reikalavimus.

Jei jūsų mokumas yra įvertinamas teigiamai, tuomet jūs esate įtraukiami į minėtus sąrašus. Savo ruožtu tarpusavio skolinimo platformoje veikiantys investuotojai, t.y. kiti privatūs fiziniai asmenys, kurie investuoja į paskolas, gali pasirinkti jūsų paskolą ir į ją investuoti norimą pinigų sumą. Tai reiškia, kad jums paskolą gali suteikti labai daug skirtingų žmonių.