Geri implantai gali išspręsti jūsų dantų problemą

Jau pakankamai seniai lankėtės savo odontologijos klinikoje? Šią akimirką manote, kad geri implantai galėtų tapti jūsų dabartinės dantų problemos išeitimi? Tuomet nereikėtų ilgiau laukti – turėtumėte susitarti dėl vizito pas odontologą. Kuo anksčiau tai padarysite, tuo greičiau pajusite tikrąją gyvenimo pilnatvę, nes jums nebereiks sukti galvos dėl to, kaip atrodo jūsų dantys ir su kokiu dideliu diskomfortu kasdien susiduriate. Be abejo, jei iki šiol jums niekada nebuvo tekę naudotis šiomis odontologinėmis paslaugomis, turbūt kyla daugybė klausimų, į kuriuos dar nespėjote gauti tikslių atsakymų. Todėl pateiksime keletą iš jų.

  • Geri implantaiNegalvokite, kad tuomet, kai jums bus implantuotas vienas ar kelį dantys (priklausomai nuo to, kiek dantų esate praradę), dantų priežiūra taps kur kas sudėtingesnė nei buvo iki šiol. Tikrai ne. Kaip ir tuomet, kai neturime implantų, po implantacijos savo dantis turime prižiūrėti lygiai taip pat kruopščiai, reguliariai ir dėmesingai. Turite suprasti, kad implantacija reiškia, jog vietoje prarasto danties atsidurs kitas identiškai atrodantis dantis, kurio negalėsite išimti – tai taps neatsiejama jūsų burnos dalimi.
  • Dantų implantacija tikrai nepareikalaus labai ilgo laiko tarpo. Trumpiau tariant, jums nereikės mėnesių mėnesius reguliariai lankytis pas savo gydytoją vien tam, kad galų gale galėtumėte pradėti džiaugtis gražia ir sveika šypsena. Vos keli apsilankymai pas pasirinktą dantų implantologą ir galėsite pamiršti apie visas iki tol atliktas procedūras. Šiandieninis dantų implantavimas yra greitas, sklandus ir nesudėtingas procesas.
  • Be to, negalima pamiršti, kad nemaža dalis žmonių šios procedūros vengia, nes klaidingai mano, jog dantų implantavimas yra skausmingas. Laimei, taip tikrai nėra. Dantų implantavimo procedūros metu jūs nejausite jokio skausmo, todėl tikrai nevertėtų baimintis to, ko iš tikrųjų nėra.
  • Implantus galėsite naudoti daugybę metų, todėl jums neteks reguliariai juos keisti ir atnaujinti. Šiuolaikiniai dantų implantai yra labai kokybiški, patvarūs ir ilgaamžiai.
  • Pagaliau galėsite džiaugtis tobulai atrodančia šypsena. Tikrai negalvokite, kad po dantų implantavimo procedūros, aplinkiniai galės matyti, jog jūsų burnoje yra netikras dantis. Dantų implantas atitiks kitų burnoje esančių dantų spalvą, formą ir taip pat bus identiško dydžio prarastam dančiui.