Butų tvarkymas: rodikliai, turintys įtakos paslaugos kainai

butu tvarkymasKo gero, daugelis sutiks, kad šiandien butų tvarkymas yra ta paslauga, kuri ypač reikalinga jaunam, per gyvenimą skubančiam bei lekiančiam, labai užimtam žmogui. Ir iš tiesų, kam gaišti laiką atliekant nuobodžius namų ruošos darbus, jei tuo metu galima  nuveikti ką nors smagesnio? Taigi, belieka tik pridurti, kad butų valymas yra ta paslauga, kuri turėtų būti  įtraukta į  paslaugų, kuriomis naudojatės nuolat, sąrašą. Na, o prieš tai tik beliks išsiaiškinti keletą svarbių dalykų. Vienas iš jų – sužinoti, kokie rodikliai lemia šios paslaugos kainą. Kaip tik apie šiuos rodiklius ir kalbėsime šį kartą.

Kokio dydžio jūsų butas?

Tai – vienas svarbiausių klausimų, į kurį turite sau atsakyti, tuo atveju, jei siekiate suprasti, kokio dydžio paslaugos sumos galite tikėtis. Savaime suprantama, kuo erdvesniame bute gyvenate, tuo labiau jūsų piniginę paplonins butų tvarkymas. Tačiau pusiau juokais, pusiau rimtai būtina akcentuoti ir tai, jog svarbus ne tik buto plotas, bet ir tai, kokie tvarkingi esate – kuo netvarkos daugiau, tuo paslauga kainuos daugiau. Taip pat svarbu, kiek papildomai paslaugų norėsite užsakyti, pvz. ar odinių baldų valymas privalomas, ar ne ir t. t.

Darbo diena ar savaitgalis?

Įmonės, kurios teikia butų tvarkymo paslaugą, paprastai šį darbą gali atlikti tiek darbo dieną, tiek savaitgalį. Belieka tik pridurti, kad savaitgaliais už šią paslaugą gali tekti mokėti šiek tiek brangiau.

Kaip toli gyvenate?

Jei paslaugos kainą norite sužinoti kaip įmanoma tiksliau, tokiu atveju beliks tik prisiminti, jog yra ir dar vienas rodiklis, kuris taip pat turi įtakos. Tai – atstumas: kuo toliau nuo įmonės, teiksiančios šią paslaugą gyvenate, tuo didesnes kelionės išlaidas patirs įmonės darbuotojai. Dažnu atveju jos būna įtrauktos į bendrą paslaugos kainą.

Taigi, jei iš anksto norite sužinote, kokio dydžio jūsų biudžeto gali pareikalauti ši paslauga, būtinai atidžiai įvertinkite ką tik išvardintus rodiklius. Na, o jei net ir tai atlikus aiškumo dar maža, tokiu atveju yra ir dar viena išeitis  – pateikite atsakymus į šiuos klausimus įmonei, kuri ir teiks paslaugą ir jau netrukus sužinoti preliminarią paslaugos šios kainą.

Parašykite komentarą