Bene geriausia paskola Lietuvoje

Bene geriausia paskola Lietuvoje

Geriausia paskola internetu – ilgam terminui, mažiausiomis palūkanomis bei neįkeičiant jokio turto. Taip teigia dauguma besiskolinančių asmenų. Apklausos duomenimis, didžioji dalis vartotojų norėtų gauti kreditą internetu, tačiau nenori įkeisti jokio asmeninio turto. Dabar Lietuvoje greitųjų paskolų rinka yra griežtai reguliuojama priežiūros institucijų bei Lietuvos banko, todėl vartotojai gali tik džiūgauti – jų teisės yra ginamos.

Neseniai priimtas vartojimo kredito įstatymo pakeitimas vėlgi atnešė džiugių žinių esamiems bei būsimiems šių bendrovių klientams, nes skolinimosi sąlygos nuo naujų metų pradžios bus dar palankesnės. Geriausia paskola, kurią galite gauti internetu, dabar suteikiama nedaugelyje bendrovių.

Ilgalaikiai vartojimo kreditai

Jeigu ieškote nemažos sumos, pirmiausia būtų naudinga žinoti, kad tokias sumas dažniausiai skolina tik tos bendrovės, kurios teikia ilgalaikius vartojimo kreditus. Tai reiškia, kad smulkias paskolas teikiantys kreditoriai jums negalės pagelbėti. Ilgam laikotarpiui skolintis būtų ir saugiau ir naudingiau, nes dauguma bendrovių siūlo gana nedideles palūkanas ilgėjant terminui. Tas pats matoma ir bankuose, kuomet ilgesniam laikotarpiui yra priskiriama mažesnė palūkanų norma.

Ilgam laikotarpiui suteikiamos paskolos yra vienas iš privalumų, kurį įvardina vartotojai. Tuo labiau, kad ilgalaikių kreditų grąžinimas yra daug paprastesnis, nes jums jokiu būdu nereikia visos skolos grąžinti vienu kartu – tai jūs darysite palaipsniui, mokėdami nustatytas paskolos įmokas kiekvieną mėnesį. Tiesa, čia reikėtų žinoti kad mūsų šalyje yra veikiančių bendrovių, kurios įmokas priima ir kas savaitę.

Mažiausios paskolos palūkanos

Mažiausias paskolos palūkanas siūlo vėlgi – tos pačios bendrovės, kurios skolina ilgiems laikotarpiams. Čia atkreipiame dėmesį į tai, kad šios bendrovės yra laikomos tarp lyderių. Jos siūlo ilgus terminus, mažas palūkanas, o esant įstatymų pakeitimams, toms bendrovėms nebūna didelių nuostolių, todėl jos siūlo dar geresnes sąlygas. Jums reikia pasidomėti kurios bendrovės yra populiariausios tarp ilgalaikių paskolų teikėjų.

Turto įkeitimas skolinantis internetu yra gana neįprastas reiškinys. Dauguma bendrovių skolina pinigus neprašydamos jokio užstato, tačiau vis dėlto – yra tokių kreditorių, kurie skolina ir su turto įkeitimu. Ne veltui sakėme, kad geriausia paskola jūs pasinaudoti galite ilgalaikes paskolas teikiančiose bendrovėse – jos skolina ir be turto įkeitimo.