Baidarės Voke – geriausias pasirinkimas bernvakariui

Jeigu dalyvavote jau ne viename bernvakaryje, ko gero, pastebėjote, kad jie tampa vis labiau ir labiau panašūs. Tiesą sakant, dauguma jų nė nesiskiria nuo eilinio draugų pasibuvimo bare prie alaus bokalo. Šiame straipsnyje pasiūlysime alternatyvą, su kurios pagalba jūsų organizuojamas bernvakaris praeis tiesiog puikiai.

Bernvakario idėjosBaidarės Voke – puikus pasirinkimas kiekvienai, aktyvų poilsį mėgstančiai draugų kompanijai. Užeinant įvykiams už akių verta pasakyti, jog, pasirinkus tokį maršrutą, neteks pasimėgauti itin vaizdingomis sostinės vietomis. Jeigu tai jūsų tikslas, rekomenduojame rinktis pradedančiųjų maršrutą Nerimi ar kiek sudėtingesnį Vilnele – abu suteiks galimybę pasigrožėti gamtos vaizdais. Baidarės Voke, tuo tarpu, apima daugiau urbanistinį maršrutą, karts nuo karto praskaidrinamą gamtos vaizdais, tačiau tuo pačiu aplenkiant galybę šiukšlių, paliktų neatsakingų poilsiautojų. Vis dėlto, tie, kurie renkasi šį maršrutą, gali būti tikri, jog ekstremalių pojūčių netruks. Dėl šios priežasties pramogą rinktis rekomenduojama fiziškai stipriems ir pasirengusiems asmenims, nebijantiems iššūkių ir vandens. Ne kartą teks prasinešti valtis per užtvankas bei rėvas, nuolat kovosite su įvairiais rąstais. Bene du kilometrus plauksite itin greita srove ir ištisinių rėvų ruože – jis tęsis iki pat sankirtos su Nerimi. Tokie įspūdžiai leis panaudoti visas savo jėgas, pasportuoti ir draugiškai pasivaržyti su kitomis valtimis. Tačiau po tokio nuotykio reikia ir tinkamai atšvęsti tiesa?

Dėl šios priežasties siūlome įsirengti stovyklavietę ir vakarą po plaukimo praleisti prie laužo, kepant mėgstamiausius patiekalus bei mėgaujantis bokalu alaus. Kaip jau minėjome, tai neturėtų būti dar vienas išgertuvių vakarėlis, tad baidarės Voke taps puikia šventės įžanga, kurią, tikėtina, labiausiai prisiminsite ir po daugelio metų.

Taigi, norėdami suorganizuoti nepamirštamą bernvakarį savo geriausiam bičiuliui, kolegai ar broliui, rinkitės plaukimą baidarėmis Vokės upe. Toks bernvakaris galbūt ir nesuteiks galimybės pasimėgauti gražiausiomis Lietuvos vietomis, tačiau nuotykių ir azarto tikrai netruks. Pasirinkdami tokią šventės praleidimo formą vienu metu ir pasportuosite, ir pasivaržysite, ir galbūt pagelbėsite vieni kitiems įvairų kliūčių ir iššūkių metu. O vakare savo pergalę ir finišą atšvęsite prie laužo, su skaniu maistu ir puikia kompanija.

Parašykite komentarą