Baidarės Dzūkijoje – puiki idėja savaitgaliui

Gerų draugų kompanija, tobulas oras, nuostabi gamta – tai viskas, ko reikia, puikiam savaitgalio planui. Šiame straipsnyje pasidalinsime, kodėl baidarės Dzūkijoje gali tapti geriausiu jūsų sprendimu.

Visų pirma, baidarės Dzūkijoje suteikia puikią galimybę pažinti šį kraštą. Labai tikėtina, jog paskutinį kartą čia lankėtės dar su klasės ekskursija. Metas taisyti padėtį ir susirinkti draugų grupę, su kuria kelias valandas (ar dienas) tyrinėsite Dzūkijos vandenis.

Baidarių nuomaKalbant apie maršrutą, labai svarbu nuspręsti, kiek laiko galite skirti tokiai pramogai. Jeigu jūsų atostogos jau baigėsi ir turite greitai grįžti į darbo režimą, galite plaukti ir vieną dieną. Per kelias valandas įveiksite pasirinktą trasą, pasigrožėsite gamta ir, žinoma, pasibūsite su artimų žmonių kompanija. Jeigu trokštate kiek stipresnių pojūčių, rinkitės savaitgalio išvyką su baidarėmis. Tokiu atveju rekomenduojame nakvoti palapinėse, o dienos metu irkluoti. Taip pajausite visus gyvenimo gamtoje malonumus.

Svarbus ir komandos, su kuria plauksite, pasirinkimas. Baidarės Dzūkijoje puikiai tiks ir draugų grupei, ir šeimos nariams, ir kolegų pasiplaukiojimui. Tik vertėtų atsiminti, jog vasarą dauguma žmonių turi išankstinių planų, kelionių, tad planuoti plaukiančiųjų skaičių reikėtų kuo anksčiau.

Atsižvelgiant į tai, kokie žmonės drauge irkluos, derėtų pasirinkti ir maršrutą. Įvertinkite tai, kiek komandos narių plaukia pirmąją kartų, kiek jūsų tarpe yra patyrusių irkluotojų. Siekiant išlaikyti vienodą tempą, vertėtų naujokus „suporuoti“ su ne pirmą kartą plaukiančiais. Taip pirmieji jausis drąsiau, tvirčiau ir dar greičiau perpras visas taisykles.

Jeigu jūsų komanda mėgsta iššūkius, galite ir palenktyniauti. Tai bus dar smagiau įtemptoje trasoje, pilnoje kliūčių ir staigių posūkių. Žinoma, saugumas svarbiausia, tačiau šiek tiek pasilinksminti dar niekam nepakenkė.

Taigi, baidarės Dzūkijoje yra puikus pasirinkimas kiekvienai draugų ar šeimos narių grupei, norinčiai puikiai praleisti laiką gamtoje. Visų pirma, tai bus puiki proga dar geriau pažinti Lietuvą, jos upes ir ežerus. Taip pat, vertėtų prisiminti, jog labai svarbu iš anksto nuspręsti, kur ir kiek laiko plauksite, kokią komandą formuosite. Nuo visų šitų dalykų priklauso jūsų įspūdžių stiprumas.

Parašykite komentarą