Anglų kalbos stovykla vaikams: patarimai, kaip pasirinkti

Apie anglų kalbos stovyklas vaikams dažnai yra sakoma, kad tai – puikus pasirinkimas, kai domina ne tik pramogos, bet ir tobulėjimas, galimybė įgyti žinių. Vis dėlto, tėveliai, kurie savo vaikams nori padovanoti šią galimybę, netrunka pastebėti, kad anglų kalbos stovykla vaikams apima labai daug įvairių pasirinkimų. Tad tikrai nelengva nuspręsti, kuris iš jų labiausiai tiktų atžalai. Na, o, kad pasirinkti būtų lengviau ir, kad pinigus pavyktų investuoti teisingus, siūlome susipažinti su akcentais, kuriuos būtina įvertinti.

Lietuva ar užsienis?

Ne paslaptis, kad anglų kalbos stovyklos vaikams yra rengiamos tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse, tad šį aspektą reikėtų įvertinti ypač dėmesingai. Labai tikėtina, kad jūsų atžala mieliau pasirinks leisti laiką gimtojoje šalyje, nei vykti šimtus kilometrų. Tad prieš priimdami galutinį sprendimą, paklauskite, ar jūsų atžala iš tiesų norėtų išvykti už Lietuvos ribų. Jei į tokio pobūdžio stovyklą bus vykstama pirmą kartą, idealiausias sprendimas – rinktis stovyklas, organizuojamas mūsų šalyje. 

Trukmė

Ilgiau šiuo atveju ne visada yra geriau, kadangi 2 ar 3 savaičių trukmės stovyklos kai kuriems vaikams atrodo tiesiog laiko švaistymas – mažiesiems gali būti sunku sukoncentruoti visą dėmesį į šią veiklą, todėl dažnu atveju puikiu pasirinkimu tampa  savaitės trukmės stovyklos.

Kokie užsiėmimai dar bus siūlomi?

Anglų kalbos stovykla vaikams – toks pavadinimas dar tikrai nereiškia, kad viskas, ką galės veikti jūsų vaikai stovyklos metu, yra tik anglų kalbos mokymasis. Tokio pobūdžio stovyklos paprastai yra papildomos ir kitomis veiklomis: piešimu, kelionėmis, sporto žaidimais, maudynėmis, šokiais ar net mokymusi gaminti maistą. Tad labai atsakingai įvertinkite, kokios veiklos dar bus siūlomos ir rinkitės tai, ką labiausiai mėgsta jūsų vaikai. 

Na, o pabaigai – dar keletas patarimų: anglų kalbos stovykla vaikams yra vienas iš tų dalykų, kurį verta įsigyti iš anksto – dažnu atveju, egzistuoja galimybė mokėti mažiau. Ir prisiminkite, bus puiku, jei šioje stovykloje jūsų vaikai dalyvaus ne vieni – pats metas pakalbinti vaikų draugų tėvelius, galbūt ir jie leis prisijungti savo atžaloms.