Alstromerijos: ką verta žinoti apie šias gėles?

Rožės, kardeliai, gvazdikai ar lelijos – būtent šios gėlės dažniausiai yra tituluojamos pačiomis populiariausiomis. Vis dėlto, jei šie pasirinkimai jau pabodo, atminkite, jog yra ir kitų. Vienas iš jų – alstromerijos gėlės. Netikėtos, kitokios nei įprasta bei turinčios išskirtinį pavadinimą. Tad ką būtina žinoti apie šias gėlės?

Alstromerijos yra daugiametės gėlės ir mūsų krašte jos pradėtos auginti palyginti neseniai. Auga kerais, kurių vienas paprastai turi maždaug 20 – 25 žiedynų stiebus, o ant kiekvienos iš jų būna po 4

alstromerijos

0 – 50 žiedų. Taigi, jei norite gėlių, kurios jus džiugintų savo žiedų gausa, alstromerijos yra vienas geriausių pasirinkimų. Beje, dar vienas argumentas, kodėl šios gėlės puikiai tinka tiems, kas tiesiog negali gyventi be žiedų gausos yra tas, kad kai kurių veislių alstromerijos žydi net du kartus per metus. Pirmą kartą jos jus savo žiedais nudžiugins pavasarį, o  dar šiek tiek jų išvysite ir rudenį. Skiriama labai daug šių gėlių veislių, o jūsų dėmesiui – trumpa pažintis su pačiomis populiariausiomis. Carmen – šių gėlių žiedai yra raudoni. Bene didžiausias šios veislės privalumas yra tas, jog žydėti pradeda dar vasario mėnesį, o pagrindinis žydėjimas prasideda balandį. Regina – šios veislės gėlės jus nudžiugins šviesiais rožiniais bei alyvinio atspalvio žiedais. Tai – geriausias pasirinkimas romantikams. Jei norite, kad šios veislės alstromerijos jus nustebintų savo žiedų gausa, nepatingėkite jų persodinti kasmet. Jei esate raudonos spalvos gerbėjas, tuomet vertėtų rinktis King cardinal veislę. Beje, ši veislė turi puikų privalumą – gėlių galite nepersodinti bent 3 metus. Beje, šios veislės gėlės jus maloniai nustebins ir savo ūgiu – jos gali užgauti net iki 180 cm.

Taip pat šios gėlės yra geras pasirinkimas ir tuo atveju, jei ieškote augalo, kuriam galėtumėte neskirti daug priežiūros.  Dar viena gera žinia yra ta, jog šios gėlės yra atsparios įvairioms ligoms.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad šių gėlių puokštės arba tiesiog skintos gėlės nudžiugins bet kurį jums svarbų asmenį ypatinga proga. Padovanokite alstromerijų brangiam žmogui jau dabar. Galima užsakyti ir internetu, juk dabar gėlių pristatymas Kaune ar kitame mieste itin paprastas bei greitas.

Parašykite komentarą