6D antakiai – kuo jie ypatingi

Kiekvienos merginos gyvenime  ateina tokia  akimirka, kai ji nori kažką savyje pakeisti, bei nori tapti geresnė. Dažniausiai tai yra susiję  būtent su išvaizda ir dažniausiai tai yra veidas.  Permanentinis makiažas tai yra šių laikų naujovė.  Ir šį makiažą pasirenka tiek jaunos merginos, tiek ir subrendusios moterys.  Gerai  atliktas darbas  atrodo labai  efektyviai ir tuo pačiu natūraliai. Nei vienas vyras  nesusivoks kodėl jūs net ryte atrodote  tobulai. 6d  antakiai taip pat yra  atliekama  su ilgalaikio makiažo pagalba, kai specialistais  viską daro rankomis  su specialių priemonių pagalba.  Šie prietaisai suteikia galimybę  visiškai  kontroliuoti savo judesius ir atitinkamai pasiekti  idealaus kiekvieno linijos  aiškumo.  Tam, kad būtų  atliktas šis makiažas yra naudojamos  labai plonos  adatos plonos , kurių storis  yra vos 0,18 mm.  Jos yra išdėstytos tam tikra  tvarka ir tam tikru kampu, todėl atsiranda  galimybė sukurti identiško  storio linijas  su žmogaus plauku.  Antakių makiažas yra daromas pagal  ypatingą schemą, pagal kurią  tam tikroje  vietoje yra piešiamas plaukelis. Schema  suteiks galimybę imituoti ir koreguoti natūralų  antakių plaukų augimą.  Laikantis šios schemos  galima  be jokio  vargi modeliuoti reikiamą ilgį, plotį ir antakių išlinkima  kiekvienu konkrečiu  atveju.  Kai yra kuriami  antakiai  yra naudojami patys įvairiausi  atspalviai, kurie  yra klojami vienas  ant kito. Tai suteiks  galimybę pasiekti natūralių  antakių  efektą ir sukurti  vizualų nupieštų  antakių dydį. 6d  antakiai yra  kuriami pagal tokią  procedūrą, kai yra naudojami specialūs antiseptikai ir naujos kartos losjonas, kuris  neleidžia atsirasti kraujosruvoms  ir  skausmui.

Kokius privalumus turi 6d antakiai ir  atliekama procedūra?  Tai yra spalvos stabilumas, jūsų  antakiai nepakeis savo spalvos dar ilgą laiką, kaip tai kartais nutinka, kai yra atliekamas įprastas permanentinis  makiažas.  Jūs  nejausite jokio skausmo, ši procedūra  yra  visiškai patogi. Jūsų  antakiai  atrodys  visiškai natūraliai. Niekas nepastebės  skirtumo tarp nupieštų ir jūsų  natūralių antakių.  Šie antakiai jums  suteiks  galimybę nuslėpti įvairius  trūkumus, pavyzdžiui, randus, traumos ir kita. Jūsų  antakių išvaizda bus  iš tiesų puiki, tai yra  natūrali spalva, tankūs plaukeliai , optimali  antakių forma.  Tokį rezultatą  galima pasiekti  tik 6d antakių pagalba.  6d  antakiai yra gaminami naudojant rankų techniką su kurios pagalba kiekvienas judesys padeda  gauti  labai ryškias linijas. Atliekant darbus yra naudojamos pačios ploniausios adatos, kurios suteiks galimybę nupiešti įvairaus storio linijas.  Yra naudojami specialūs gamtiniai pigmentai, kurie  su laiku  tik netenka savo intensyvumo ir nekeičia spalvos į raudoną, mėlyną, kaip tai vyksta naudojant įprastus  metodus.  Darbo metu naudojami keli  atspalviai, tokiu  būdu atrodo, kad  antakiai įgauna daugiau apimties.

6d  antakiai yra  piešiami su unikalia schema, kurioje kiekvienas plaukelis  turi savo vietą, yra imituojama  antakių schema ir šiek tiek koreguojama plaukelių augimo kryptis, tokiu  būdu yra  labai  gerai organizuojama schema, tai suteikia galimybę  tinkamai sumodeliuoti  antakių  ilgį, plotį ir išlinkimą. Kai yra naudojama  ši technika adata yra  įvedama ne tai giliai kaip  naudojant  mašininius metodus  atliekant darbus yra  naudojami specialūs  nuskausminamieji ir losjonai, kurie yra patys naujausi. Atitinkamai jūs nejausite jokio skausmo ir turėsite kur kas gražesnius  antakius.  Tai yra  labai saugi procedūra, kuri  ant jūsų veido nesukels jokių kraujosruvų, jūsų antakiai  bus  stabilios spalvos. Antakiai įgaus natūralią  išvaizdą, tinkamai pakreipiant plaukų augimą, jie atrodys  natūraliau. Šis makiažo būdas  yra vienas iš geriausių, kadangi jūs turėsite tokius  antakius  apie kuriuos net negalėjote pasvajoti.

Daugiau apie 6D antakius skaitykite čia.