Melamino kempinėlės

Turbūt kiekviena šeima, auginanti vaikus yra susidūrusi su įvairiausiais nešvarumais ne tik ant sienų, bet ir tikriausiai ant grindų. Visos mamos žino, koks vargas yra nuvalyti visus šiuos nešvarumus, ypač, jei jų yra visuose kambariuose. O ką daryti, jei tokių kambarių kokie 5, o gal net ir daugiau? Įsivaizduokite – vaikų piešiniai ant sienų nupiešti pieštukais, juodų įbrėžimų menas ant naujo iškloto parketo… Tai tikriausiai kiekvienos mamos košmaras. Tačiau, kaip jau žinome, iš kiekvienos padėties yra išeitis.

Tikriausiai visos mamos yra išbandžiusios tokius nešvarumus valyti įprastais trintukais. Tačiau, itin dažnai jie palieka baltas dėmes, kurias vėliau būna labai sunku nuvalyti, o ant parketo itin ryškiai matosi palikti balti dryžiai, kuriuos net su vandeniu būna sunku nuvalyti. Bet, kaip anksčiau minėjome, nėra padėties be išeities. Puiki alternatyva trintukams, kuri nepalieka jokių baltų dėmių – melamino kempinėlės. Jų naudojimas itin paprastas, o poveikis itin greitas ir nepaliekantis abejingų. Jeigu jus vargina vaikų padaryti piešiniai ant sienų, tiesiog sušlapinkite kempinėlę ir patrinkite ten, kur matosi pieštukų palikti įbrėžimai. Šios kempinėlės nuvalo pieštukų dėmes ne tik nuo dažytų sienų, bet ir nuo tapetais išklijuotų arba dailylentėmis iškaltų sienų. Taigi, jums nereikės baimintis, kad nusitrins sienų spalva arba atplyš tapetai, nes melamino kempinėlės nekenkia sienoms, kaip kai kurie valikliai arba trintukai. Jeigu ant jūsų mylimo parketo atsirado juodi dryžiai, kuriuos padaro batų padai, tada kuo skubiau sušlapinkite melamino kempinėlę ir patrinkite dryžius, kol jų kas nors nepamatė. Užtruksite tikrai mažai laiko, o rezultatas bus stulbinantis. Be to, ant grindų neliks jokių baltų, sunkiai nusivalančių dėmių nuo trintuko, taip pat neprireiks kelių skirtingų valiklių, kad tas dėmes išvalyti.

Laikai, kai kiekvienai dėmei, kiekvienam nešvarumui, reikia skirtingų valiklių jau senei baigėsi. Dabar užtenka namuose turėti viso labo kelias melamino kempinėles. pasirinkdami šias kempinėles jūs sutaupysite ne tik vietos namuose, bet ir pinigų, kuriuos geriau panaudotumėte šeimos labui. Mėgaukitės švara savo namuose kasdien.

Parašykite komentarą